Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozplanowanie pomieszczeń.
Stachu musze Cię zmartwić. Ten projekt co to go sobie wyrysowałeś jest innych wymiarów niż oryginalny. Konkretnie to go poszerzyłeś o grubość izolacji. Jak chcesz mięć te same wymiary co oryginał to musisz zwęzić po 30cm z szerokości i długości. Oryginalny dom ma 1254cm na 1029cm wraz ze styropianem o grubości 15cm. Co prawda nie widze jaka długośc ma ten u Ciebie ale wnioskuję że, też o 30 cm więcej tak samo jak szerokość.
Odpowiedz
(09.03.2017, 11:03)stachu121 napisał(a): Witam wszystkich serdecznie,

Zastanawialiście się nad takim rozkładem pomieszczeń?
Póki co sporządziłem rozkład bez nanoszenia wymiarów.
W czym mogę zaprojektować taki rozkład żeby uzyskać wymiar i powierzchnię pomieszczeń?

Co o tym myślicie?
Witaj. Taka sugestia z mojej strony to przeniesienie WC na ścianę łazienki, przesunięcie drzwi w kotłowni i powiększenie pokoju.Zawsze to mniej korytarza (w pewnym sensie bezużytecznej powierzchni) a troszkę więcej pokoju. Big Grin Oczywiście to tylko moje zdanie.


Załączone pliki Obrazki
   
Odpowiedz
Mega rozwiązanie... Smile
Odpowiedz
Całkiem ciekawie to wszystko wygląda Smile
Wiem, że sporządzony zarys nie trzyma wymiarów bo sporządziłem go w paint na szkicu kogoś innegoSmile

Zastanawia mnie kwestia komina w takim rozmieszczeniu.
I jeszcze jedno, jeżeli by w łazience upchnąć wanne a w wc prysznic to już by było mega spokoSmile
Odpowiedz
Myśle ze komin by nie był jakimś problemem. (tak mi sie wydaje) bardziej zastanawiał bym się nad wentylacją łazienki i WC. ;/
Odpowiedz


Bedzie glosno w obu sypialniach kolo kotlowni.
Odpowiedz
Panie Łukaszu mam pytanie czy  dało by radę wygospodarować dodatkowy pokój
ewentualnie czy jest możliwość powiększenia domu
Odpowiedz
(10.03.2017, 19:34)roman napisał(a): Panie Łukaszu mam pytanie czy  dało by radę wygospodarować dodatkowy pokój
ewentualnie czy jest możliwość  powiększenia domu

U projektanta adaptujacego, masz pozwolenie w projekcie na zmiany.
Odpowiedz
Dokładnie jak Martyna Napisała.
I proszę walić per ty nie panować, będę wdzięczny ;P
Niemożliwe nie istnieje...
Odpowiedz
Dziękuje za odpowiedz  pozdrawiam
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 63 gości
  
Menu