Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozplanowanie pomieszczeń.
Który z rozkładów w tym temacie przedstawia salon + 4 pokoje?
Odpowiedz
Moj post 114 w tym temacie przedstawia dom z 4 sypialniami.Od strony salonu likwiduje kolega przeszklenie na krotszej scianie i dokleja sobie garaz z kotlownia.
Post 118 tez zawiera 4 pokoje.
Odpowiedz
W tym temacie post 114 nie jest Pana, a 118 nie przedstawia takiego rozmieszczenia.
Dodam jeszcze, ze chciałbym zachować salon tak koło 30m. Z tego tematu mam swojego faworyta, ale niestety ma 3 sypialnie.
Kolego #114 jest moj, a #118 kolegi my4yflower i zaręczam ze w obu kolega ma 4 sypialnie.
Chyba ze jako moderator widzę inna numerację. I tak jest #107 i #111
Odpowiedz
4 pokoje w tym domku to pikus.Ja wygospodarowałem 5 (post 122 w tym temacie).
Nie musi być perfekcyjnie, żeby było idealnie


Odpowiedz
A jaki jest metraż pomieszczeń przy takim założeniu?
Odpowiedz


Pokoje mają po ok 10m2,przy czterech mozna pewnie troszke więcej wyciągnąć.
Nie musi być perfekcyjnie, żeby było idealnie


Odpowiedz
sierzant faktycznie jako moderator widzisz inna numeracje dlatego nie wiedziałem o co chodziSmile
Każdy z tych planów ma coś w sobie ciekawego.

Mi na tą chwilę przypadł do gustu bardzo z postu nr 168 według numeracji zwykłych użytkowników.
Wydaje się wręcz idealny tylko:
- przydałoby się troszkę większe wc żeby zmieścił się natrysk
- 4 pokój w miejsce kotłowni i wygospodarowanie przejścia do garażu oraz kotłowni w tym miejscu

Jak Waszym zdaniem najlepiej byłoby to rozwiązać?
Odpowiedz
4 sypialnie na 106m bedzie ciezko To na szybko moj plus twoj garaz


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
Witajcie,
osobiście mnie zainteresował projekt z postu #200 autor Przemek1988, troszkę jednak go zmodyfikowałem może nie jest to finalna wersja ponieważ co chwilę coś poprawiam  Big Grin

[Obrazek: 5976ecf9feadaf35.png]

Jak widać na wejściu umieściłem szafę do zabudowy tak samo jak w sypialni oraz pralni, według mnie to dobre rozwiązanie na zagospodarowanie miejsca, fronty przesuwne nie zajmują zbędnego miejsca. W spiżarni we wnęce można zrobić półki oraz niewielkie szafki do przechowania różnych rzeczy, w WC udało mi się nawet ulokować prysznic tak tylko opcjonalnie i dodatkowo, przecież zawsze można z niego zrezygnować, chociaż mimo tego udaje się zrobić to pomieszczenie małe ale w pełni funkcjonalne  Wink W kotłowni powstała wnęka w której wydaje mi się, że dobrym pomysłem będzie wstawienie komina i pieca na ekogroszek, powstał także dwa pokoje o równych wymiarach. W Kuchni postanowiłem wstawić ściankę za którą np. można postawić lodówkę i ładnie ją zabudować, nie jestem zwolennikiem w pełni otwartych kuchni, może nie jest ona ogromna lecz wychodzę z założenia że lepiej zrobić coś mniejszego ale bardziej funkcjonalnego  Cool Salon dostał duże przesuwne drzwi i dużą witrynę, przy której powinien stanąć stół, dodatkowo zrezygnowałem z kominka.
Liczę na wyrozumiałość i może się komuś to przyda jako jakaś inspiracja, mam zamiar w niedalekiej przyszłości właśnie bazować na tym projekcie. Pozdrawiam  Smile
Odpowiedz
Sciany nosne projektuj na 39cm grubosciWink niestety troche sie wszystko zmniejszy w rzeczywistosci.
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości
  
Menu