Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mieszka się
Podobają mi się podesty przed drzwiami i jako taras wykładane z kostki, tak jak u Ciebie.
W jaki sposób jest to zrobione?
Jakiś fundament, ścianka, czy trzymają tylko te "palisady", krawężniki?
Jeśli tak, to te od najwyższego stopnia są najdłuższe i sięgają poziomu gruntu, czy kończą się w zagęszczonym piasku?
Odpowiedz
Od frontu bardzo ładnie to wygląda Smile Czy zechcesz pokazać domek od tyłu? Big Grin
Odpowiedz
Witam, można prosić więcej fotek z budowy? pozdrawiam.
Odpowiedz
Dołożyłem chodniczek do domu.

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
(10.09.2018, 12:27)szpachla napisał(a): Dołożyłem chodniczek do domu.

Jaka to kostka?
Małymi krokami, ale do przodu :-)
Odpowiedz

Czym masz obity komin?
Smile
Odpowiedz
Witam

Dawno mnie nie było.

Po roku mieszkania w domku dołożyłem niewielką instalację fotowoltaiczną.

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Ile kosztowala Cie ta instalacja i jaki efekt przynosi?
Odpowiedz
Strzelam że około 3,2kW (12x270W) całość za około 12 tys Przyniesie oszczędność około 1500zł rocznie i zwróci się po 8 latach ? Smile no i pokryje całe zapotrzebowanie na prąd w domu. Aw przypadku ogrzewania na PC przydało by się kolejnych 12 paneli.
A jakie masz nachylenie dachu? Na południe?
Ciekaw jestem ile max paneli wejdzie w tym domu na dach 4 spadowy z jednej strony? Bo tu widzę że weszło by kolejnych 12 na taki dach z jednej strony
Odpowiedz
Photo 
(08.02.2019, 09:41)qwerty napisał(a): Strzelam że około 3,2kW (12x270W) całość  za około 12 tys  Przyniesie oszczędność około 1500zł rocznie i zwróci się po 8 latach  ?  Smile  no i pokryje całe zapotrzebowanie na prąd w domu. Aw przypadku ogrzewania na PC przydało by się kolejnych 12 paneli.
A jakie masz nachylenie dachu? Na południe?
Ciekaw jestem ile max paneli wejdzie w tym domu na dach 4 spadowy z jednej strony?  Bo tu widzę że weszło by kolejnych 12 na taki dach z jednej strony

Na połaci mniejszej wychodzi maksymalnie 12.

Załączone pliki
.jpg   Bez tytułu.jpg (Rozmiar: 110.07 KB / Pobrań: 635)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Menu