Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mieszka się
#11
Pięknie!! Możesz wrzucić dokładny rozkład pomieszczeń + oczywiście prośba o zdjęcia Smile
Odpowiedz
#12
o ile dobrze pamiętam to rozkład jak w projekcie tylko zlikwidowana spiżarnia, WC i komin w salonie +
Dach dwuspadowy....
Gratuluje, zdążyłeś do końca października się wprowadzić?? pozdrawiam
Odpowiedz
#13
Dokładnie takie zmiany.

Tak, w październiku musiałem się wprowadzić bo sprzedaliśmy mieszkanie.

Dla wszystkich co piszą na PW odnośnie kosztów.
Jak rozsądnie gospodarujecie gotówką to spokojnie się zmieścicie w 180 - 200 tyś. ze wszystkim, z meblami, piecem itp.

Systemem gospodarczo-zleconym
W moim przypadku jakieś 60/40 %
Odpowiedz
#14
Witam. A jak Się przedstawiają koszta ogrzewania peletem? Zimy jeszcze nie mamy ale już jakiś obraz jest. Pozdrawiam i życzę powodzenia w dalszych pracach.
Odpowiedz
#15
Piec jest jeszcze w fazie testów, cały czas coś ustawiam. Piec na pelet ma naprawdę dużo funkcji.
Od 2.10 jak mieszkam do 24.11 spaliłem 33 worki  - 500kg. Temperatura w domu 21-22,5 + grzanie wody
Międzyczasie dokupiłem jeszcze sterownik pokojowy który steruje grzaniem podłogówki, grzejników nie mam.
Po sezonie grzewczym wszystko sie podliczy.
Ceny peletu sa różne 600-900 zł
Odpowiedz


#16
Tak jest na obiegu.
Tak jak napisałeś "Ze ani nie grzeje..."
Funkcja dekoracyjna i żeby ręcznik powiesić.
Coś tam zawsze wysuszy jak podłogówka chodzi.
Odpowiedz
#17
(26.11.2017, 21:45)deeropolskie napisał(a): A nie jest zimno w lazience np pod prysznicem jak sie juz wycierasz i ciepla woda nie leci?

Przeciez grzeje glownie podlogowka a nie mala drabinka wiec dlaczego ma byc zimno. A pozatym zawsze jak wyjdziesz spod prysznica czy wanny gdzie woda ma 40st bedziesz czuc roznice temperatury bo w domu nie grzejesz do 40st ;-)
Odpowiedz
#18
Musisz być spokojny i cierpliwy. Dom jest nowy, jeszcze nie wygrzany a i ty musisz dobrać optymalne parametry do własnych potrzeb.
Odpowiedz
#19
Dobra robota, super by było więcej zdjęć z rozkładu mieszkania Smile
Odpowiedz
#20
pytanie odnośnie stropu - czy nie ucieka ciepło - teść mówi że może być nieciekawie z tym stropem - na wiosnę buduję Smile
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu