Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dziennik Budowy - Mikołów/Śląskie
#41
Wink 
Witaj rabes, cieszę się, że budujesz się w Mikołowie - pierwsza publiczna realizacja na Śląsku! Jestem z Rudy Śl, ale budować będziemy również w Mikołowie - Borowej Wsi Smile Pozwoliłem sobie wczoraj zobaczyć Twoją budowę z ulicy - wygląda rewelacyjnie! Z pewnością będę chciał się "wprosić" i zobaczyć na żywo wnętrze i kolejne etapy budowy. 

Będę też wdzięczny, jeżeli będę mógł skorzystać z Twoich dotychczasowych doświadczeń związanych z dostawcami, zakupami itd.

To niesamowite, gdy człowiek czyta godzinami o tym projekcie, przegląda forum wzdłuż i wszerz, ale dopiero zobaczenie domu który fizycznie stoi i wygląda imponująco - powoduje, że człowiek porzuca wszelkie wątpliwości! Własnie po zobaczeniu budowy rabes'a podjąłem decyzję o zakupie projektu Smile
Odpowiedz
#42
Tak właśnie czytam sobie forum co jakiś czas i widzę, iż przegapiłem możliwość obejrzenia domku. Czy będzie możliwość jeszcze kiedyś przyjechać i obejrzeć sobie domek [chodzi mi głównie o zobaczenie wielkości pomieszczeń w rzeczywistości]. Mieszkam k. Częstochowy i tu mam najbliżej, jest co prawda na mapie chyba jeszcze bliżej miejscowość Wielowieś ale co tam się dzieje to nie wiem.
Pozdrawiam właścicieli
Odpowiedz
#43
Dach prawie skończony ,zostało jeszcze kilka poprawek i rozbieram fachowe rusztowania  Big Grin
W następnym tygodniu mają dojechać okna i mam nadzieję ,ruszyć z  instalacjami.

Domek na chwilę obecną prezentuje się tak.
[Obrazek: 9228922_IMG_20170823_180321.jpg]
[Obrazek: 9228923_IMG_20170823_180636.jpg]
Osoby którą chcą zobaczyć domek proszę o telefon ,gdyż z odpisywaniem na PW jest problem ponieważ  trzeba czekać 5 minut na wysłanie kolejnej wiadomości.Telefon jest podany we wcześniejszym poście.
Odpowiedz
#44
Jak wyglądają koszta poniesione do tego momentu? Ile poszło na materiał?
Odpowiedz
#45
(30.08.2017, 20:25)przkow napisał(a): Jak wyglądają koszta poniesione do tego momentu? Ile poszło na materiał?


Na materiał poszło 77000zł
Odpowiedz


#46
(27.08.2017, 23:26)Hehe, też TomaszP napisał(a): Witaj rabes, cieszę się, że budujesz się w Mikołowie - pierwsza publiczna realizacja na Śląsku! Jestem z Rudy Śl, ale budować będziemy również w Mikołowie - Borowej Wsi Smile Pozwoliłem sobie wczoraj zobaczyć Twoją budowę z ulicy - wygląda rewelacyjnie! Z pewnością będę chciał się "wprosić" i zobaczyć na żywo wnętrze i kolejne etapy budowy. 

Będę też wdzięczny, jeżeli będę mógł skorzystać z Twoich dotychczasowych doświadczeń związanych z dostawcami, zakupami itd.

To niesamowite, gdy człowiek czyta godzinami o tym projekcie, przegląda forum wzdłuż i wszerz, ale dopiero zobaczenie domu który fizycznie stoi i wygląda imponująco - powoduje, że człowiek porzuca wszelkie wątpliwości! Własnie po zobaczeniu budowy rabes'a podjąłem decyzję o zakupie projektu Smile
He,he Smile  Też tak miałem. Podchodziłem do tego projektu jak pies do jeża, aż któregoś pięknego dnia pojechałem na budowę do Myśliborza i po przekroczeniu progu domu który jeszcze nie miał wtedy dachu, wiedziałem już że to jest to! Wnętrze powala na kolana niedowiarków. Zakup projektu był już formalnością. Teraz przeglądając forum, cieszy mnie widok powstających domków bo wiem że i w końcu powstanie mój Smile po otrzymaniu pozwolenia może wystartuję przed zimą. Pozdrawiam.
Odpowiedz
#47
Czy zamierzasz stosować ogrzewanie podłogowe?

Czy mógłbyś podać namiary na dostawcę piasku oraz jaka była cena zł/t ?
Odpowiedz
#48
(05.09.2017, 15:21)Tyszanin napisał(a): Czy zamierzasz stosować ogrzewanie podłogowe?

Czy mógłbyś podać namiary na dostawcę piasku oraz jaka była cena zł/t ?

Tak ogrzewanie podłogowe na całym domu.
Jak chodzi o piasek zasypowy ,numer do gościa przepadł zmieniłem telefon Sad
Odpowiedz
#49
(30.08.2017, 21:20)rabes napisał(a):
(30.08.2017, 20:25)przkow napisał(a): Jak wyglądają koszta poniesione do tego momentu? Ile poszło na materiał?


Na materiał poszło 77000zł

Czy w tej kwocie jest SSO czy SSZ z ewentualnie zamówionymi oknami? Smile
Odpowiedz
#50
Witam,
Przepraszam za offtop, ale wydaje się, że jest to najbardziej odpowiedni wątek na takie pytanie. Szukam geodety - Śląsk najlepiej z okolic Gliwic. Chętnie przygarnę opinie lub polecenia fachowców w tym zakresie za rozsądne pieniądze. Podzielicie się opiniami?
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
  
Menu