Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dziennik Budowy - Mikołów/Śląskie
#51
Najlepiej wziæść z gminy lub najbliższego urzędu.
Odpowiedz
#52
rabes czy jest możliwość obejrzenia domu ? Jestem z Tychów.
Dziękuję
Odpowiedz
#53
Można wiedzieć ile wyszło sztuk Creaton Titania ? Jaki długi okap ?
Odpowiedz
#54
Witam jesteśmy z Śląska, interesuje nas budowa domu wg projektu Łukasza czy moglibyśmy podjechać zobaczyć jak wygląda w Realu domek? . Angelika i Dawid.
Odpowiedz
#55
Witam szanownego inwestoraWink pozwolilismy sobie obejrzeć pana dom z zewnątrz jest śliczny. Czy byłaby możliwość umówienia się i obejrzenia pomieszczeń w środku? Pozdrawiam
Odpowiedz


#56
(26.04.2018, 11:34)pisu3 napisał(a): Witam szanownego inwestoraWink pozwolilismy sobie obejrzeć pana dom z zewnątrz jest śliczny.  Czy byłaby możliwość umówienia się i obejrzenia pomieszczeń w środku?  Pozdrawiam

Pisu3 Napisz do mnie prywatna wiadomość bo mam pytanie

I jeżeli ma ktoś jakiś kontakt do rabes to prosze dac znac 
Odpowiedz
#57
(22.05.2018, 21:47)martek napisał(a): I jeżeli ma ktoś jakiś kontakt do rabes to prosze dac znac 

Jeśli nie możesz się skontaktować z użytkownikiem, to może spróbuj napisać do niego mail (klikasz na nick i w profilu użytkownika masz odnośnik do maila).
Jest szansa, że szybciej przeczyta. Na forum był ostatnio w marcu.
Odpowiedz
#58
(22.05.2018, 22:28)Michał G. napisał(a):
(22.05.2018, 21:47)martek napisał(a): I jeżeli ma ktoś jakiś kontakt do rabes to prosze dac znac 

Jeśli nie możesz się skontaktować z użytkownikiem, to może spróbuj napisać do niego mail (klikasz na nick i w profilu użytkownika masz odnośnik do maila).
Jest szansa, że szybciej przeczyta. Na forum był ostatnio w marcu.

ja też do niego pisałem ... bez odzewu. Może ma dość wycieczek.
Odpowiedz
#59
(22.05.2018, 22:53)radzio napisał(a):
(22.05.2018, 22:28)Michał G. napisał(a):
(22.05.2018, 21:47)martek napisał(a): I jeżeli ma ktoś jakiś kontakt do rabes to prosze dac znac 

Jeśli nie możesz się skontaktować z użytkownikiem, to może spróbuj napisać do niego mail (klikasz na nick i w profilu użytkownika masz odnośnik do maila).
Jest szansa, że szybciej przeczyta. Na forum był ostatnio w marcu.

ja też do niego pisałem ... bez odzewu. Może ma dość wycieczek.

Mi nie chodzi nawet o wycieczki, może jedynie chciałbym z ulicy ZobaCYc jak to już wyglada, ale głównie chciałem a jen zapytać o ekipę ktoraa mu to robiła bo aż Dziwne, ze aż tak malo powiedzieli za robotę na slasku.. może ktoś ma godna ekipę polecic ktora zrobi to za podobna kase ?
Odpowiedz
#60
Z tego co pamiętam jak byłem na budowie to właściciel mówił, że nie był zadowolony do końca z ich pracy.
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu