Ocena wątku:
  • 12 głosów - średnia: 4.58
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dziennik budowy - miejscowość Sieradz.
(14.08.2017, 19:39)Agniecha194 napisał(a): Jak cenowo wychodzi blachodachówka???

Za cały materiał - blacha, elementy obróbki, rynny, cała podbitka itd. (po prosty całość włącznie z śrubkami), mnie kosztowało 13.600 zł.
Odpowiedz
Buda zakończona Big Grin ; może jak jeszcze zostanie to na dach wrzucę blachodachówkę Wink , namawiano mnie też na ogrzewanie podłogowe ale odpuściłem Wink

Buda teraz będzie oczekiwać na zakończenie budowy i wtedy czas na nowego piesa Rolleyes  Przy okazji może ktoś zna jakąś sprawdzoną hodowlę owczarka jugosłowiańskiego (sarplaninaca - podobny do kaukaza) lub owczarka środkowoazjatyckiego (ałabaja)? - poproszę kontakt na priv.


Załączone pliki Miniatury
       
Odpowiedz
Na ałabaja buda za mala
Odpowiedz
(17.08.2017, 08:34)sierzant napisał(a): Na ałabaja buda za mala

120x90x80(~120) /dł.x sz. x wys./ za mała Huh

Obawiam się czy nie za duża.
Odpowiedz
(17.08.2017, 19:11)deeropolskie napisał(a): A powiedz kolego ile cie kosztowalo pelne deskowanie deski papa gwozdzie na gotowo. Z gory dzieki i powodzenia w srodku...

rozumie, że pytasz o dom a nie o budę? Big Grin  Pytam, bo koszty domu przedstawiałem dwie strony wcześniej:

"Deski na pokrycie dachu (deskowanie) - 2.850 zł

Papa, gwoździe i robocizna pokrycia dachu (bez blachy) 3.600 zł"
Odpowiedz


No więc sytuacja na dziś przedstawia się następująco:
- są sufity, bardzo fajny moment na budowie jak się nad sobą widzi sufit docelowy Smile 
- płytki w kotłowni też są, brakuje jeszcze fugowania - pewnie dziś będzie.

Mozolnie i z coraz większą niecierpliwością zbliżamy się do finiszu. Big Grin


Załączone pliki Miniatury
                                   
Odpowiedz
Już blisko końca:-)
Ktoś sobie utrudnił robotę.Wygodniej jest najpierw zamocować wieszaki,a później wełnowanie ina koniec płytowanie.Ale każdy ma swój system.
Gratuluję szybkich postępów.
Odpowiedz
(24.08.2017, 09:25)tomi8547 napisał(a): Już blisko końca:-)
Ktoś sobie utrudnił robotę.Wygodniej jest najpierw zamocować wieszaki,a później wełnowanie ina koniec płytowanie.Ale każdy ma swój system.
Gratuluję szybkich postępów.

Też bym osobiście tak robił - no ale sufity zlecone i tak chyba robią, grunt że efekt ten sam Wink
Odpowiedz
(24.08.2017, 09:47)Marcin1978 napisał(a):
(24.08.2017, 09:25)tomi8547 napisał(a): Już blisko końca:-)
Ktoś sobie utrudnił robotę.Wygodniej jest najpierw zamocować wieszaki,a później wełnowanie ina koniec płytowanie.Ale każdy ma swój system.
Gratuluję szybkich postępów.

Też bym osobiście tak robił - no ale sufity zlecone i tak chyba robią, grunt że efekt ten sam Wink

Też się zastanawiam nad zleceniem sufitów. Możesz napisać jaki koszt z robocizną ?
Odpowiedz
No i jest super ! Już bliżej końca Smile
Kable na lampy do salonu i kuchni są ? Żeby później nie trzeba było szukać w wełnie Smile
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
  
Menu