Ocena wątku:
  • 12 głosów - średnia: 4.58
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dziennik budowy - miejscowość Sieradz.
Ocieplenie zakończone - kolejny etap do odhaczenia Wink  Tynk zewnętrzny prawdopodobnie bliżej jesieni.

Obecnie oczekujemy za dekarzem i czas zacząć ogarniać temat przyłącza energetycznego.


Załączone pliki
.jpg   1.jpg (Rozmiar: 71.34 KB / Pobrań: 2,031)
.jpg   2.jpg (Rozmiar: 78.58 KB / Pobrań: 2,034)
Odpowiedz
Łacenie dachu zakończone. Szykujemy  się pod wykończenie dachu - blachodachówka.


Załączone pliki Miniatury
       
Odpowiedz
domek coraz ładniejszySmile
Odpowiedz
Pamietasz moze koszt ( robocizna + towar ) za tynki ?
Parapety zewnetrzne masz plastiki czy alu ?
Odpowiedz
(31.07.2017, 13:48)artur1 napisał(a): Pamietasz moze koszt ( robocizna + towar ) za tynki ?
Parapety zewnetrzne masz plastiki czy alu ?

Stronę wcześniej podałem koszty  Exclamation "Tynki (materiał + robocizna - tynki kładzione tradycyjnie "ręcznie") - 5.800 zł"
Parapety alu.
Odpowiedz


Wczoraj przygotowano obróbki blacharskie pod montaż pokrycia docelowego (oczekujemy za transportem).

W międzyczasie i braku konkretniejszej roboty, z odpadów zacząłem skręcać budę dla psa - całość z tzw. recykilngu  Big Grin

Zobaczymy jaki będzie efekt końcowy Wink


Załączone pliki Miniatury
       

.jpg   2.jpg (Rozmiar: 240.66 KB / Pobrań: 2,135)
Odpowiedz
Mam pytanie, a ta czerwona puszka koło drzwi kotłowni to co to jest?
Odpowiedz

.jpg   12.jpg (Rozmiar: 12.56 KB / Pobrań: 2,221)
(09.08.2017, 10:05)LiberT napisał(a): Mam pytanie, a ta czerwona puszka koło drzwi kotłowni to co to jest?

Puszka złącza odgromowego (są 4 na każdym "rogu") - w niej jest złącze kontrolne odgromówki.
Odpowiedz
Blacha już prawie na miejscu Smile 

Został do położenia widoczny fragment no i cała obróbka (gąsiory, podbitka etc.).



Co do wcześniejszej dyskusji na temat ogromnej ilości odpadu z blachodachówki - z całego dachu odpad widoczny na foto.


Załączone pliki Miniatury
   

.jpg   2.jpg (Rozmiar: 165.76 KB / Pobrań: 1,953)
.jpg   3.jpg (Rozmiar: 318.17 KB / Pobrań: 1,961)
Odpowiedz
Jak cenowo wychodzi blachodachówka???
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości
  
Menu