Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adaptacja dach dwuspadowy
#5
(24.11.2017, 16:16)Michał G. napisał(a): Skoro porównujemy ceny adaptacji, więc podam jak to wygląda w naszym przypadku (Gorzów Wlkp.)

2 tygodnie temu byłem u architektów.
Potrzebuję:
- zmiana kąta dachu na 30 stopni
- zmiana układu pomieszczeń na oparty o "wersję sierżanta"
- no i chyba projekt gazu osobno.

Jeden architekt zawołał 3000 zł kompleksowo, ale dokumenty do urzędu złoży marzec/kwiecień 2018.
Wszystko w urzędzie załatwia biuro.
Dodatkowo 600 zł za mapę do celów projektowych.
Podziękowałem, z uwagi na termin.

Inna architekt ma się obrobić w około 1,5 mca. Cena 2600 + projekt gazu za 600 zł. Przygotuje dokumenty, które mam złożyć osobiście w urzędzie. Zacznie działać jak dostanie mapę. (Znaleźliśmy geodetę za 500 zł - termin do 2 tygodni - minie w pn.)

W obu przypadkach badania
 geologiczne mile widziane, ale niekoniecznie.

Witam. Też jestem z Gorzowa Wlkp. budowa będzie w Janczewie a start od wiosny. Od geodety mam namiar na pani architekt która podobno robi szybko i za uczciwe pieniądze. Jakie to pieniądze będę wiedział w przyszłym tygodniu i dam znać Smile Zmiany jakie zamierzam wprowadzić to : doprojektowanie garażu, przeniesienie kotłowni do garażu, likwidacja 1 komina  (pompa ciepła) dach bez zmian. Układ pomieszczeń będzie trochę zmieniony ale to naniesie kier.bud. Podaj namiar na architekt za 2.600 bo kto wie ile zaśpiewa ta do której się wybieram Smile  Ps. w jakiej okolicy będzie budowa bo zawsze można coś podglądnąć bądź wspomóc w razie potrzeby Smile
 ..Istota wiedzy polega na tym, by posiadając ją korzystać z niej..
Odpowiedz




Wiadomości w tym wątku
Adaptacja dach dwuspadowy - przez gregorrek - 23.11.2017, 18:27
RE: Adaptacja dach dwuspadowy - przez Mateuszbob - 15.04.2020, 17:31
RE: Adaptacja dach dwuspadowy - przez Michał G. - 15.04.2020, 20:52
RE: Adaptacja dach dwuspadowy - przez Mortar - 15.04.2020, 21:14
RE: Adaptacja projektu - koszty do MPZP- dach dwuspadowy - przez gregorrek - 24.11.2017, 16:59

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu