Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy będzie jakaś promocja na projekt.
#11
(18.11.2018, 14:20)Lubin napisał(a): usuwam wszystkich którzy nie napisali ani jednego posta

Z tego, co pamiętam, to napisałem tam "aż" 2 razy. Może nie posty, ale komentarze pod postem.

Więcej nie miałem ochoty wdawać się w te przekrzykiwania Wink
Jednak zaglądałem codziennie i chętnie podglądałem rozwiązania, zwłaszcza w zakresie "wykończeniówki".
Odpowiedz
#12
Nie wszystko zrobi się od razu ale ograniczając ilość osob zostawimy tylko te ktore buduja, beda budowaly za jakis czas tz mają projekt będzie porządek. Co do ponaglania postów niestety nie wyeliminuje się tego bo to nie forum tylko grupa i nie ma możliwości żadnych podziałów ale niedługo utworzymy jakieś zasady.
Odpowiedz
#13
Też byłem na tej grupie, ale zostałem usunięty. Planuję budowę dopiero na wiosnę, podglądałem ciekawe pomysły, bo jestem na etapie adaptacji projektu. Trochę dziwne zasady się dzieją na tej grupie.
Odpowiedz
#14
Kiedy zaczeliśmy pisać, że bedziemy usuwać osoby które się nie udzielają nagle w jeden dzien pojawiło się kilkanaście zdjęć gotowych już domów z projektu domza150tys. Nie potrzebujemy obserwatorów bo dlaczego ktoś ma korzystać z porad, pomysłów i rozwiązań skoro nie potrafi się dzielić swoimi spostrzezeniami? Na tym forum setek tysięcy podglądnięć a obecnie tylko z 3 osoby prowadzą solidnie dziennik. Ale to forum a nie grupa zamknięta jak na fb ktora ma swoje prawa. Grupowicze usuwaja czesto swoje posty dotyczace wystroju wnetrza-prywatnosci ze względu na napastliwość gimbusów lub osób które na priv pytaja co to za projekt. Grupa jest tylko dla budujących, lub osób które zakupiły już projekt i będą się udzielały. Jeżeli ktoś został usunięty to tylko z braku aktywności.
Odpowiedz
#15
Promocja jest jutro na projekt u Łukasza ale na grupie budujacych na fb czesto pojawiaja sie projekty za okolo 1000zł. Nawet chyba teraz z dwa wiszą na ogłoszeniu jak nie zostały jeszcze sprzedane. Co do grupy na fb to więcej się tam dzieje niż na forum ale to grupa zamknięta i niezależna. Ciężko się tam dostać.
Odpowiedz


#16
Łukasz. Zamieściłeś filmik promocyjny dotyczący dnia jutrzejszego. Brawo, że myślisz o osobach które zamierzają kupić projekt wcześniej i oferujesz im taką samą kwotę jak w dzień promocji ale jak ja rok temu kupiłem dwa dni przed promocją i Cię o tym poinformowałem to jakoś Ci to nie przeszkadzało. Będąc konsekwentnym mógłbyś na filmiku pozdrowić kilka osób z zeszłego roku które z pewnością czują się pokrzywdzone.
Odpowiedz
#17
(22.11.2018, 14:00)Lubin napisał(a): Łukasz. Zamieściłeś filmik promocyjny dotyczący dnia jutrzejszego. Brawo, że myślisz o osobach które zamierzają kupić projekt wcześniej i oferujesz im taką samą kwotę jak w dzień promocji ale jak ja rok temu kupiłem dwa dni przed promocją i Cię o tym poinformowałem to jakoś Ci to nie przeszkadzało. Będąc konsekwentnym mógłbyś na filmiku pozdrowić kilka osób z zeszłego roku które z pewnością czują się pokrzywdzone.

W takich sytuacja zawsze wspominam zasay gry - tzn. sprzedaży. Sam osobiście kupiłem projekt (inny niż dz150 tys.), po czym kilka dni później został przeceniony o ponad 1000 PLN, takie prawo sprzedającego...
Odpowiedz
#18
To prawda. Takie prawo.
Odpowiedz
#19
(22.11.2018, 14:00)Lubin napisał(a):  jak ja rok temu kupiłem dwa dni przed promocją i Cię o tym poinformowałem to jakoś Ci to nie przeszkadzało. 

Trzeba było kupić drugi (po cenie promocyjnej) i odstąpić od umowy kupna tego pierwszego (masz na to 14 dni robiąc zakupy przez internet).
Odpowiedz
#20
Tak też chciałem zrobić ale lukasz przez telefon stwierdził że nie sprzeda mi drugiego projektu.
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu