Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
okolice Białegostoku
#31
Dylatacje zwykle robimy ta sama pianka która używa się do dylatacji posadzek
Pytania w sprawie tynków maszynowych http://www.forum.domza150tysiecy.pl/thread-338.html
Odpowiedz
#32
Kolejność wynikła że w lutym miałem czas na przygotowanie izolacji, instalacji wodnej oraz podłogówki a skoro to było przygotowane to trzeba było zalać posadzkę aby tynkarze mocno nie zadeptali rurek. Z posadzek jestem bardzo zadowolony, równo i gładko.
Odpowiedz
#33
   

i już po tynkach Wink
Odpowiedz
#34
Razem z Żoną kleimy styropian - efekty widać już po pierwszym dniu Smile


.jpg   20190406_154616.jpg (Rozmiar: 200.34 KB / Pobrań: 721)
Odpowiedz
#35
Styropian ze strony południowej i zachodniej zabezpieczony przed słońcem Smile

   
Odpowiedz


#36
Aktualnie szpachlujemy sufity. A tak to wyglądało po kolei: 


.jpg   rek.jpg (Rozmiar: 146.08 KB / Pobrań: 465)
.jpg   pur.jpg (Rozmiar: 114.57 KB / Pobrań: 456)
.jpg   gk.jpg (Rozmiar: 80.83 KB / Pobrań: 456)
.jpg   łaz.jpg (Rozmiar: 95.77 KB / Pobrań: 453)
Odpowiedz
#37
Witam , nie było problemów z adaptacją projektu , czytałem że są projektanci , co mają jakieś zastrzeżenia do projektu i nie chcą go adaptować lub krzyczą cane z kosmosu .
Ps. Czekam na warunki zabudowy , chce zamówić projekt odbicie lustrzane. I zacząć budowę w 2020 . Mam już pomysł na zmiany w projekcie i stąd moje pytanie , poza niewielką zmiana w pomieszczeniach chce zastosować płytę fundamentową. Domek chce stawić w Halickich przy szosie Zabłudowskiej .
Odpowiedz
#38
(11.11.2019, 19:43)mmaacciieekk napisał(a): Witam , nie było problemów z adaptacją projektu , czytałem że są projektanci , co mają jakieś zastrzeżenia do projektu i nie chcą go adaptować lub krzyczą cane z kosmosu .
Ps. Czekam na warunki zabudowy , chce zamówić projekt odbicie lustrzane. I zacząć budowę w 2020 . Mam już pomysł na zmiany w projekcie i stąd moje pytanie , poza niewielką zmiana w pomieszczeniach chce zastosować płytę fundamentową. Domek chce stawić w Halickich przy szosie Zabłudowskiej .

Witam. Adaptacje robilem w studio gamma andrzej galecki. Zadnych problemow, poprzestawial scianki, dorysowal garaz, porobil projekty przylaczy. Bez problemow 5500

Mieszkamy juz 2 miesiac. Dom bardzo oszczedny. Mieszka sie super.  Od wbicia lopaty do zamieszkania 13 miesiecy. Wiekszosc prac robilem sam wiec jest olbrzymia satysfakcja. Pozdrawiam i zycze wszystkim tak bezroblemowych budow jak moja. 

   
Odpowiedz
#39
Super to wygląda w domu , dzięki za podpowiedź , też się przejdę do gammy, mam już projekt ,jeszcze tydzień lub dwa i będą warunki zabudowy, może będziesz miał chwilę to napisz jakie jeszcze dokumentu do adaptacji trzeba zgromadzić to coś podziałami jak będzie chwila.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu