Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dębnica Kaszubska
#1
Big Grin 
No i wystartowaliśmy.(26.10.2018)

Już wyznaczone osie.    


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#2
Ława przy drodze wychodzi dość wysoko. Czy to będzie potem wysoko zasypane od samej drogi żeby zachować strefę przemarzania?ile planujecie warstw bloczków?
Odpowiedz
#3
(28.10.2018, 23:51)qwerty napisał(a): Ława przy drodze wychodzi dość wysoko. Czy to będzie potem wysoko zasypane od samej drogi żeby zachować strefę przemarzania?ile planujecie warstw bloczków?

5 warstw bloczków fundamentowych i zasypane do góry. na działce dom będzie stał wyżej . Względem ulicy a tylniego narożnika działki jest 2.70 cm różnicy. Zrobimy dwa poziomy na działce , ale to narazie w dalekiej przyszłości.
Odpowiedz
#4
Szalunki


Załączone pliki Miniatury
           
Odpowiedz
#5
Sami robicie czy może przez firme?
Na pewno będę obserwował temat bo całkiem niedaleko się budujecie, ja z okolic Słupska Wink
Odpowiedz


#6
Widząc "Łukaszowy" system szalowania to pewnie raczej robią samemu Smile Mało która firma chce się bawić w takie dokładne szalowanie, wolą na szybcika lać w grunt.
Odpowiedz
#7
Sami budujemy z żoną. Mamy gdzie mieszkać a ten dom to nasza zachcianka , i trochę sposób na spędzanie czasu aktywnie a nie tylko piwko i tv(ha, ha, ha ).

Dobry sposób mocowania bednarki na łączniki skręcane a nie spawane. Elektrycy doradzili mi nałożenie wazeliny technicznej w b.dużej ilości a potem owinięcie wszystkiego folią (torba reklamowa dobrze się nadaje). Smile


Załączone pliki Miniatury
               
Odpowiedz
#8
Można znać koszt adaptacji, czy coś było zmieniane oraz skąd miałeś projektanta Smile
Odpowiedz
#9
Dobrze to wygląda, byle tak dalej

Skąd bierzesz materiały?
Jestem z okolic i dobrze było by wiedzieć gdzie szukać
Odpowiedz
#10
(26.11.2018, 15:55)InVictus napisał(a): Można znać koszt adaptacji, czy coś było zmieniane oraz skąd miałeś projektanta Smile
Mnie adaptacja wyniosła nieco więcej, bo zmieniałem dużo w projekcie, (3500zł), ale szczesze mogę polecić. (Bez zmian chciał 2700). Jak by co to mogę dać namiar .
Pozdrawiam
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu