Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Całkowity koszt.
#11
To prawda ale szczyty za darmo sie nie wymurują, za darmo tez nie ociepla, za darmo nikt nie wstawi w szczytach okien
Odpowiedz
#12
tu masz rację. Ja nie brałem po uwagę dachu dwuspadowego, nawet jakby kosztował kilka tysięcy taniej i tak bym się nie zdecydował
Odpowiedz
#13
Kwestia gustuSmile
Odpowiedz
#14
Dokładnie tak jestSmile
Odpowiedz
#15
Jedynie niedoszacowane masz drzwi wewnętrzne i gniazda. Chyba że po taniości podjedziesz. Tanie gniazda 1100 zł ( właśnie zamawiam) drzwi ponad dwa razy tyle Smile
Pytania w sprawie tynków maszynowych http://www.forum.domza150tysiecy.pl/thread-338.html
Odpowiedz


#16
@Lubin rozmawiałem z fachowcami i widziałem ile roboty jest przy kopertowym 110 m2 a ile przy dwu spadowym 150 m2 dachu. Nie mówie, ze starczy na nowe audi w różnicy, ale jest to tani dom i te kilka tyś robi różnice. Budując wiązary to naprawdę kapryśna sprawa, bo musisz zgrać 2 ekipy dostawę i montaż wiązarów i położenia pokrycia. Ja trafiłem w największe deszcze w lecie.

@maciej87 po taniości - ale jest kilka nadwyżek wiec może się zmieszczę Smile wew. mam tylko 6 szt - bo nie mam ściany w korytarzu i schowka co daje po 600 pln na drzwi - co prawda marketowe
Odpowiedz
#17
(19.11.2018, 18:36)pawelwr napisał(a):  co daje po 600 pln na drzwi - co prawda marketowe

Przyzwoitej jakości drzwi zaczynają się od 400 zł.
I często tyle samo trzeba dać za ościeżnicę.
Klamka też liczona osobno.

W kosztorysie Łukasza jest chyba 500 na skrzydło  Big Grin
O ościeżnicy nie ma mowy.
Odpowiedz
#18
mamy zamówione drzwi 8 szt Erkado wychodzi prawie tys za szt i jest to jeden z tańszych modeli ( cena całkowita - skrzydło, ościeżnica regulowana, klamki itp) z montażem
Pytania w sprawie tynków maszynowych http://www.forum.domza150tysiecy.pl/thread-338.html
Odpowiedz
#19
Moje wychodzą 1200 zł. za sztukę z montażem, i też najdroższe nie są.
Odpowiedz
#20
Ja na chwile obecną za stan surowy otwarty 115 tys woj. mazowieckie.. dach w blachodachówce modułowej. Do tego już zamówione okna na 18tys veka 82, z okuciem roto WK2, patio w rozmiarach 220x220. Ciąg dalszy po nowym roku..

Wszystko systemem zleconym.
Dom bez kominów systemowych, wyłącznie wentylacyjne.
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
  
Menu