Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ściany ETAP II
#31
23,000zl to razem z dachówką jak dobrze myslęSmile
Odpowiedz
#32
Smile niestety nie. 130 zł M2. Jeden Pan się mocno obraził jak przy kwocie 100 zł zszedł na 90 i nadal nie byłem zainteresowany. Stwierdził że taniej to tego się nie da zrobić
Pytania w sprawie tynków maszynowych http://www.forum.domza150tysiecy.pl/thread-338.html
Odpowiedz
#33
Mają rozmach ......
Odpowiedz
#34
https://www.youtube.com/watch?v=hzTcGsSkkeI
Odpowiedz
#35
Lesiopesio
Chyba podobne roczniki jesteśmySmile, nie chciałem zamieszczać niecenzuralnych zwrotówSmile
Odpowiedz


#36
Wieniec udało się wylać  Smile a jak z poziomem, zobaczymy podczas montażu wiązarów ale ogólnie jestem zadowolony że podczas lania nic się nie stalo, wibratorem przejechaliśmy dwa razy nie ma ani jednego raka. Na następny dzień rozszalowalismy. Zmierzyłem wieniec długość szerokość i przekątna 12.25m, 10m i przekatne 15.81 czyli machnięcie jest 1 cm także uważam że nie jest źle jak na amatorów Big Grin teraz czas na działówki robimy porządki i w przyszłym tygodniu zaczynamy. Zastanawiam się czy nie zamówić 2 kominów firmy JAWAR bo cena jest fajna. Jak ktoś ma jeszcze doczynienia z tymi kominami chętnie usłyszę opinie Smile


Załączone pliki Miniatury
       
Odpowiedz
#37
Witam mam dwa kominy firmy jawar. Do najprostszych nie należą, ale tragedii niema. Ogólnie uważam że są ok
Smile
Odpowiedz
#38
(02.11.2018, 23:49)tomi99 napisał(a): Witam mam dwa kominy firmy jawar. Do najprostszych nie należą, ale tragedii niema. Ogólnie uważam że są ok

Jaki model komina? Zamawiałeś bezpośrednio z firmy JAWAR?  Smile
Odpowiedz
#39
Bezposrednio nie zamowisz z zadnej firmy tylko przez hurtownie.
Odpowiedz
#40
Witam. Dostaliśmy wycenę okien petecki i mam parę pytań
Veka 82 19.000zł brutto
BlueEvolition 82mm 18.800zł brutto
Brugman 82mm 16.800zł brutto
2 okna 90x150
3 okna 180x150
2 okna 150x150
Tarasowe 210x236
Wszystko jest z roletami nadstawnymi, ciepły montaż i ciepły parapet. Wypowie się ktoś na temat ciepłych parapetów i ciepłego montażu czy naprawdę warto?
Silniki przeciążeniowy do rolet z włącznikami i pilotem 5 kanałowym 2880zł brutto. We wtorek ma być promocja zimowa u peteckiego także jeszcze coś będzie taniej prawdopodobnie ?
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu