Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ściany ETAP II
#21
Miałem od nich brać. Nawet zrobili mi projekt- oczywiście odpłatnie. Zdecydowałem się na tańszą opcję z polecenia znajomego.
Odpowiedz
#22
Powiedzcie jak wiazaliscie zbrojenie słupa z wieńcem? Dawane były elki jak tak to w jaki sposób?
Odpowiedz
#23
Belki słupów wcisnąłem na siłę w środek belki wieńca.
Rozwiązanie bardzo sztywne, bez żadnego wiązania. Trzęsąc słupem, uniesione na dystansach zbrojenie wieńca trzęsło się kilka metrów dalej Wink

Opisywałem to już kiedyś w swoim dzienniku.
Odpowiedz
#24
Powolutku ale do przodu. Na urlopie udało się skończyć murować i plan był taki żeby zaszalowac, zazbroic i na piątek był beton, niestety trzeba było odmówić. Ilość prac nas przerosła ale nie łamiemy się. Ze względu na zmiany w pracy wieniec będzie wylewany za tydzien a do tej pory będzie się go wzmacniało żeby nic podczas wylewania nie puściło. Na dach umowa podpisana montaż  na 3tydzien listopada. Na dzień dzisiejszy wygląda to tak


Załączone pliki Miniatury
           
Odpowiedz
#25
Witam. Ile za m2 placiliście za robotę pokrycia dachu? Ja dostałem oferty:
70zł za metr (ekipa która robiła 4 domy u nas, ale kładli blachodachówke i robili całą więźbę) ciotka poleca ich.
80 zł za metr ( nie znam ekipy ale szef może dać namiar na domy które robił i można zobaczyc)
45zł za metr ( ekipa będzie robiła znajomemu. niestety nie mają w tym roku czasu, ewentualnie w grudniu tylko mogli by dać membrame i dać łaty tylko nie wiedzą jak z membramą czy może stać 2 miesiące w zime)
Co o tym myślicie? Pozdrawiam
Odpowiedz


#26
U mnie 30 zł za metr plus 800 za wszystkie obróbki rynny itd itp. Firma z Lubina
Odpowiedz
#27
(30.10.2018, 20:23)Lubin napisał(a): U mnie 30 zł za metr plus 800 za wszystkie obróbki rynny itd itp. Firma z Lubina

Firma z polecenia? Wyślesz namiar na nich? Orientujesz się jak u nich z terminami?
Odpowiedz
#28
Nie wiem jak z terminami. Na tą chwilę robią u mnie dach.
Odpowiedz
#29
50zl za metr na gotowo z obróbkami. Kominy osobno
Odpowiedz
#30
Ja miałem wyceny od 7500 do 23000 zł Smile
Pytania w sprawie tynków maszynowych http://www.forum.domza150tysiecy.pl/thread-338.html
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu