Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dziennik budowy - Pszczyna
#61
Takie ceny w regionie. Znalazłem jednego za 28 zł, ale firma kogucik, której bym nie zaufał. Wolałem dopłacić i być pewien tego, że robota będzie zrobiona dobrze. 380 metrów wyszło ponieważ nie odliczali żadnego otworu okiennego, a w zamian tego nie doliczali również dodatkowych pieniędzy za obróbkę wokół okien. Każda lepsza firma u nas w regionie działa w ten sam sposób, bo obdzwoniłem wielu. Dodatkowo Ci, którzy mi robili to byli z polecenia od znajomego, więc tym bardziej było warto Smile
Odpowiedz
#62
Dokładnie takie ceny w regionie... w Rybniku miałem wycenę na 12 tysięcy....
Odpowiedz
#63
Opóźniły nam się prace hydraulika przy podłogówce. Styropian dojechał już w sobotę, tuż po świętach wchodzi hydraulik, a posadzkę lejemy z pierwszym tygodniem stycznia.

   
Odpowiedz
#64
Wybór EPS80 świadomy, czy przypadkowy?
Dlaczego nie EPS100?
Odpowiedz
#65
Takie zalecenie hydraulika, do którego się ustosunkowałem.
Odpowiedz


#66
Niestety wszytko posunęło się o kolejne dwa tygodnie i dopiero dziś została ukończona podłogówka. W przyszłym tygodniu lejemy posadzkę.

                                               
Odpowiedz
#67
Wylewka gotowa. Dogrzewamy.

   
Odpowiedz
#68
Witaj. Mozesz powiedziec Ile dokladnie wyszlo Ci piasku zasypowego przy 2 warstwach bloczkow wiecej ? Dzieki
Odpowiedz
#69
Witam, mógłbys powiedzieć jaki całkowity koszt do tej pory? Dzięki
Odpowiedz
#70
(31.08.2018, 11:33)Szpyrek napisał(a): lesiopesio nie mów że wybierasz gaz jakoś sposób ogrzewania? Budować się na ślonsku i nie palić wunglem to mała profanacja xD

Większość węgla na śląsk przyjeżdza z Ukrainy. To co na Ślasku wydobywają to nie starczy na palenie.
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
  
Menu