Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dziennik budowy - Pszczyna
#41
Lubin, dzięki za doradztwo, ale obawiam się że już za późno na jakiekolwiek zmiany i nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Znam parę osób co wiązary mają tak samo montowane jak ja, mieszkają już jakiś czas i nic się absolutnie nie dzieje. Nie wydaje mi się, aby było to zrobione niezgodnie ze sztuką budowlaną i powinno być ok, skoro zaakceptował to sam kierownik budowy (gość z 40 letnim stażem).
Odpowiedz
#42
Ja tylko powiedziałem co jest źle bo dyskutowałem to z inżynierem który ma specjalizację właśnie z takich konstrukcji. Nie przyjmuj tego jako negatywną opinię tylko taką małą podpowiedź.
Odpowiedz
#43
Absolutnie nie odbieram tego jako negatywną opinię, bądź spokojny Smile
Odpowiedz
#44
Cieszę się. Gdybyś kiedykolwiek miał z tym wiązarem problem napisz do mnie podam kontakt do człowieka który powie Ci na ten temat wszystko zupełnie bezinteresownie.
Odpowiedz
#45
Elektryka ukończona, podobnie jak woda i kanalizacja. Teraz czekamy na tynki, po nich wchodzi ponownie instalator do podłogówki i będziemy lać wylewkę.

                                                                               
Odpowiedz


#46
Wow
Gniazdka według projektu od Łukasza?
Odpowiedz
#47
Co do elektryki to nie sugerowałem się w ogóle projektem.
Odpowiedz
#48
Czym się kierowałeś montując wiązary robione przez tartak? Bo drzewo konstrukcyjne to to nie jest... Zrobiłeś to świadomie?
Odpowiedz
#49
Woda rozprowadzona na alupexach fi20?
A rozważałeś wykonanie tego rozprowadzenia nie w systemie trójnikowym tylko rozdzielaczowym?
Odpowiedz
#50
(22.11.2018, 11:46)fastplayer napisał(a): Czym się kierowałeś montując wiązary robione przez tartak? Bo drzewo konstrukcyjne to to nie jest... Zrobiłeś to świadomie?

Po czym wnioskujesz, że to nie jest drzewo konstrukcyjne? Pytam poważnie, bo ja fachowcem nie jestem. W umowie od firmy od wiązarów mam wyraźnie napisane "drewno lite konstrukcyjne C24".
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
  
Menu