Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Błonie - Zachodnio Warszawski
#11
Upd - 

malowanie ścian i stóp fundamentowych - dysperbit 3x
XPS jako izolacja termincza - klejony na piankę + po wycięciu nadmiaru pianki jeszcze łączenia przesmarowane dysperbitem
Filia kubełkowa (niestety nigdzie nie mieli tych list montażowych)
Zasyp fundamentów - 11 wywrotek po 20-25 ton każda.  - masakra ! ile tego piachu tam poszło.

   

.jpg   f2.jpg (Rozmiar: 72.06 KB / Pobrań: 742)
   
   
   
   
   
   


Pozdrawiam
Odpowiedz
#12
siema nie wymachuj łopatą tylko do roboty spoko idzie, ale efekty najbardziej cieszą jak już się wyjdzie z ziemi dodam zdjęcie jak to my rozciągaliśmy piach zasypowy na 7 warstw bloczka

   
   
Odpowiedz
#13
Hoho, to no grubo tam lecieliście z traktorem Smile. My niestety w Weekend robiliśmy i w niedzielę już nikt ze sprzętem nie chciał podjechać Smile
Odpowiedz
#14
warto tak ryzykować pęknięcie ściany, lepiej chyba wynając dobrego koparkowego niż potem rozbierać ściany i stawiać od nowa
Odpowiedz
#15
większym ryzykiem jest kiprująca wywrotka przy ścianie jak ciągnik przejeżdżający przez podsypany podjazd
Odpowiedz


#16
Upd. Stan Zero 

   
   
   
   
   

Tym razem betonu było za dużo i zalałem chyba z 5 wiader po dysperze, zrobię z tego stopy pod elementy placu zabaw dla dzieciaków.
Odpowiedz
#17
Murowanie pierwszych dwóch warstw pod niwelator optyczny i sznurek, Bloczki h+H gładkie, pióro-wpust nie do zdobycia w tym czasie w tym regionie. 

   
   
   
   
   
Pozdrawiam !
Odpowiedz
#18
To h=h wysokosci 20cm ? Jaka gęstość? 400 ?
Odpowiedz
#19
H+H wysokośc 24cm i gęstość 500
Odpowiedz
#20
A no tak ten wyższy ma klasę 500... Ile u was liczą sobie za sztuke takiego bloczka? Ja dziś widziałem cenę po 8.30 ale brałem po 7.50 niższy.
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
  
Menu