Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
OKNA
#41
Na PRIV dostaję od Was zapytania o firmę, która wstawiała okna.

Odpisuję na te wiadomości, do czasu, aż zapytanie wysłała osoba, która ma wyłączony system wiadomości priv - nie można do niego nic odpisać Tongue

Pozwolę sobie umieścić dane firmy, która wstawiała okna:

Bartosz Duda "Okna Dudek" Gorzów Wlkp.
Odpowiedz
#42
To pewnie chodziło o mnie Michale Smile nawet nie wiedziałem, że mam wyłączoną możliwość odpisywania do mnie :Smile już to zmieniłem Smile ale dziękuję Ci za odpowiedź :Smile mieszkam na dolinkach i nawet nie wiedziałem, że mam taką dobrą firmę pod nosem Smile
Odpowiedz
#43
(18.11.2018, 15:34)krzysztof85 napisał(a): To pewnie chodziło o mnie Michale Smile 

Dokładnie! Smile
Wysyłam do Ciebie priv Wink

Po raz kolejny powtórzę, że w Gorzowie i okolicach mamy chyba jakieś zagłębie firm z oknami.
Tylko, że paradoksalnie, przy takim wyborze jest trudniej wybrać coś sensownego.
Albo nie do wszystkich firm się dotrze, albo sprzedawcy mydlą oczy, a człowiek się głupot nasłuchuje, domawia opcji dodatkowych, ulepsza i cena rośnie w kosmos Tongue
Odpowiedz
#44
Okna murowałeś na wysokość 150 cm czy żeby zamontować rolety nieco wyżej?
Odpowiedz
#45
http://www.forum.domza150tysiecy.pl/thre...age-2.html

czasem się zastanawiam, po co się tyle męczyłem, żeby dziennik był dokładny, skoro ludzie piszą mi masę wiadomości z jakimiś banalnymi pytaniami, na które odpowiedzi są właśnie w dzienniku...

Dodgy
Odpowiedz


#46
Michał G. szkoda twoich nerwów ignoruj po prostu takie zapytaniaSmile powodzonka jak się mieszka ..odpowiedz na priv pozdSmile
Odpowiedz
#47
ja się ciągle wzoruje na Twoim dzienniku zwłaszcza ilość godzin pracy jest dla mnie przydatna... jakoś mozna robote zaplanować, czasem zajmuje mi to mniej czasu niż Tobie czasem więcej ;p
Odpowiedz
#48
Tylko nie usuwajcie z czasem tych dzienników, bo są tacy co jeszcze w papierach siedzą i wszystko przed nimi.
Odpowiedz
#49
(24.10.2019, 21:42)aarek1404 napisał(a): zwłaszcza ilość godzin pracy jest dla mnie przydatna

Taki miałem zamysł, żeby pomóc innym rozplanować robotę.
Zdaję sobie sprawę, że niektóre rzeczy robiłem wolniej niż inni (wszystko robiłem pierwszy raz, brak wprawy. I starałem się też robić dokładnie, bo w końcu robiłem dla siebie. I dużo robiłem w 1 osobę...).
Przed rozpoczęciem prac też się zastanawiałem, jak rozplanować urlop, żeby robota szła do przodu i była przerywana na "sensownych" etapach.

A co do usuwania dzienników:
Forum zamarło. Względem tego, co się działo 2-3 lata temu, to teraz nie dzieje się praktycznie nic...
Ja przygotowując się do budowy porobiłem sobie screeny jednego z kosztorysów na tym forum, który nie istnieje od kilkunastu miesięcy.
Te screeny pokasowałem dosłownie 2 dni temu Wink
Więc też proponuję porobić sobie screeny interesujących Was postów z różnych dzienników - póki jeszcze są.
Na grupie na Facebooku dużo się dzieje. Ale jak dla mnie zbyt duży tam chaos...
Niemniej sporo zdjęć wykończonych domów, gotowych elewacji. Na tym forum zawsze mi tego brakowało.
Odpowiedz
#50
Wątki kasują sami zainteresowani. Nie wnikamy w powody.
Na forum nic nie ginie, tylko znika.
Co to facebooka, ok. zdjęcia zdjęciami,
ale wiedzy niema tam żadnej. Nic konkretnego się
nie dowiesz. A wręcz można zgłupieć. Sam fakt że zbanowali
Łukasza niech świadczy o ich poziomie.
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu