Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Okna
#1
okna 82mm z ramą Veka, rolety portos, ciepłe parapety XPS i drzwi Wikęd 25c prestige termo lux, zamówione z firmy jolglass-złotowo
cena z montażem 23600


Załączone pliki Miniatury
       
Odpowiedz
#2
no no cena powalajaca , jestem zaskoczony
Odpowiedz
#3
...no no cena powalająca , jestem zaskoczony.
Na plus czy na minus ?
Odpowiedz
#4
okna veka 82 z parapetami xps dwa okna tarasowe + poszerzenia + rolety z silnikami przeciążeniowymi cena z montażem 18500  cena chyba po znajomości Big Grin

inne wyceny od 21500-24200
Odpowiedz
#5
(16.08.2018, 17:02)sierzant napisał(a): ...no no cena powalająca , jestem zaskoczony.
Na plus czy na minus ?

Nie znam parametrow itp, ale na minus w sensie ze taka wysoka,
Choc wiem ze mozna duuuzo wiecej jeszcze zapłącic za okna, ja jestem minimalista, uwazam ze na rynku budowlanym jest duzo za duzo marketingu
Odpowiedz


#6
Tym bardziej ze Veka to tylko marketing profile maja strasznie lipne. Daja 82mm a wzmocnienie w srodku cienkie jak zyletka polsilver. Jest duzo innych lepszych profili na naszym rynku i co najlepsze cena jest wiele nizsza.
Odpowiedz
#7
Proponuję założyć wątek w którym będzie można dowiedzieć się które okna warte są uwagi a których należałoby się wystrzegać. Naturalnie byłyby to subiektywne opinie użytkowników a wnioski i wybór stolarki pozostaje w gestii inwestora . Na rynku jest tego od metra i ciężko się połapać a zapewne są tu osoby które maja jakieś tam pojęcie w tym zakresie.
 ..Istota wiedzy polega na tym, by posiadając ją korzystać z niej..
Odpowiedz
#8
same okna 19 z hakiem
wycena z gniezna 22000
wycena z oknoplast 21000
wycena z konina 21000
wycena z torunia 19000
Wybrałem jolglass bo mam do nich 10km
okna jakie by nie były, to "sąsiad ma zawsze lepsze"
Odpowiedz
#9
Czy ktoś z was może mi coś powiedzieć o montażu okien w warstwie ocieplenia? Słyszałem że jest coś takiego, ale nie za bardzo wiem z czym to się je. Może ktoś coś powie na ten temat czy to dobre rozwiązanie?
Odpowiedz
#10
Jeśli chcesz w ogóle zapoznać się z technologią to warto w google wpisać montaż stolarki okiennej w warstwie ocieplenia.
Pytania w sprawie tynków maszynowych http://www.forum.domza150tysiecy.pl/thread-338.html
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu