Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
stan surowy
#11
Ja też mam spusty założone. Odkrecasz przy robieniu elewacji
Pytania w sprawie tynków maszynowych http://www.forum.domza150tysiecy.pl/thread-338.html
Odpowiedz
#12
(06.08.2018, 16:43)Michał G. napisał(a): Masz już zrobioną deskę czołową?
Podbitki chyba nie?

Było to jakoś dodatkowo uzgadniane z dekarzem, czy w cenie?

Założyłeś już spusty rynien, leje pionowe.
Nie będzie kłopotu z wykonaniem elewacji?

Podbitkę będziemy sami robić.
Całość robocizny wraz z materiałem przy dachu od położenia foli to koszt 36 800zl
Nie nie będzie problemów z wykonaniem elewacji
Odpowiedz
#13
Ta Titania od Creatona wygląda rewelacyjnie na zdjęciach a jak na żywo? Jakościowo słyszałem, że ich dachówki są bardzo dobre, potwierdzasz?
Odpowiedz
#14
Brick 
(21.09.2018, 15:08)konat77 napisał(a): Ta Titania od Creatona wygląda rewelacyjnie na zdjęciach a jak na żywo? Jakościowo słyszałem, że ich dachówki są bardzo dobre, potwierdzasz?

Czy bardzo dobre to nie wiem  Wink ale jakość wykonania jest bardzo dobra i cena przystępna  Smile
Odpowiedz
#15
A mozna wiedziec gdzie Pani dekarza zalatwiala ?
Odpowiedz


#16
Stan surowy zamknięty 

               
Odpowiedz
#17
Piękny dom, już doczekać się nie mogę, kiedy my będziemy na tym etapie
Czy będę mogła w któryś weekend podjechać na budowę i zobaczyć dom?
Odpowiedz
#18
(23.11.2018, 20:14)BeataJanusz napisał(a): Piękny dom, już doczekać się nie mogę, kiedy my będziemy na tym etapie
Czy będę mogła w któryś weekend podjechać na budowę i zobaczyć dom?

Obecnie trwają prace przygotowywujące do wyłania  posadzki, także nie szybciej jak połowa grudnia
Odpowiedz
#19
Super, dziękuję, odezwę się w grudniu ewentualnie po nowym roku,kiedy tam Pani będzie pasować Smile
Czy można podać koszt do tego stanu?
Odpowiedz
#20
(24.11.2018, 11:36)fastplayer napisał(a): Dlaczego akurat kermazyt?

lepsze parametry ( oddawanie wody) ..oraz cena i dostępność , w kwietniu był problem z cegłą porotherm, a tylko te 2 materiały braliśmy pod uwagę

(24.11.2018, 14:28)BeataJanusz napisał(a): Super, dziękuję, odezwę się w grudniu ewentualnie po nowym roku,kiedy tam Pani będzie pasować Smile
Czy można podać koszt do tego stanu?

160tys z tynkami
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu