Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KONKURS NA BUDOWĘ DOMU 2018
#1
Witam.


Ogłaszam konkurs, w którym można otrzymać nagrodę jaką jest budowa domu SSO wraz z materiałem!


W tym miejscu można kupić projekt.

Kup Projekt i zgarnij nagrodę o wartości 120 tys złotych!

Dokładny regulamin załączam poniżej.

http://budowlaniec3.nazwa.pl/regulamin-2018.html

Warunkiem uczestnictwa w zabawie jest akceptacja poniższego regulaminu.

„Budowa domu SSO wraz z materiałem wg. projektu budowlanego DOMZA150TYSIECY.PL

Lista uczestników

http://budowlaniec3.nazwa.pl/lista2018.html

W skrócie to wygląda następująco.

1. W puli jest 150 projektów "domza150tysiecy.pl"
2. Warunkiem rozstrzygnięcia konkursu jest sprzedaż wszystkich 150 (nie więcej, nie mniej ) egzemplarzy w czasie od 05.08.2018 do 15.09.2018 czyli w trakcie trwania obecnej budowy, którą można śledzić na bieżąco na kanale yt.
3. W momencie zaksięgowania sto pięćdziesiątej wpłaty za projekt kończymy zabawę i niezwłocznie ustalam termin u notariusza, który wyłoni zwycięzcę.





edit:


NO i mamy zwycięzcę w konkursie Smile

Gratuluje Pani Aniu

https://youtu.be/dYG_8M7perw
Niemożliwe nie istnieje...
Odpowiedz
#2
Super!

Tylko te 120 tysięcy wartości nagrody daje niestety do myślenia...
Koszt robocizny SSO jest wart pewnie ok. 30-35 tys. zł.

Czyli wychodzi na to, że koszt materiału do SSO wynosi aktualnie ok. 85-90 tys. zł.

Na budowie w Myśliborzu podsumowałeś koszt materiałów SSO na 67 tys. oceniając go jako "dużo i niedużo": niedużo w stosunku do innych projektów, ale dużo w odniesieniu do budowy w Szczepidle.

Wychodzi na to, że ceny z każdym rokiem szybują do góry!

"Drogie" 67tys. w Myśliborzu a aktualnie 85-90 tys. to wzrost cen materiałów o kolejne około 27-34%

A w oficjalnym kosztorysie nadal widnieje za materiał na SSO 37 tys. + 20 za wiązary + ew. 2 tys. membrana, łaty i kontrłaty.

Czyli z 59 tys. robi się 90?

domza150tysiecy.pl po dwóch latach stał się domem za 180 tys.
Czy materiały na wykończenie też podrożały proporcjonalnie i mowa teraz o domza225tysiecy.pl ?
Odpowiedz
#3
Ceny sie zmieniaja niestety... w obliczu boom'u budowlanego ktory trwa juz kilka lat zmieniaja sie niestety na niekorzysc budujacych. Nazwa projektu nie jest wiazaca tzn ze nie da sie juz wybudowac domu za 150 tys ale caly czas koszt wybudowania domu z projektu Lukasza jest porownywalny z zakupem i wykonczeniem mieszkania.
Odpowiedz
#4
Koszt robocizny Jego firmy dzisiaj to na pewno grubo ponad 40tys.za ten dom,a podana kwota nagrody 120tys.troche zawyżona,żeby bardziej działało na wyobraźnie.Marketing po prostu.
Odpowiedz
#5
150*1900 i co tu więcej liczyć.  Zwykły handel za darmo nie ma nic   :Big Grin
Odpowiedz


#6
Ceny materiałów i usług zmieniają się, to prawda, ale zmieniają się równo i proporcjonalnie dla wszystkich a co za tym idzie, zmieniają się równocześnie ceny mieszkań. Zatem należy skupić się nie na nazwie firmy "Dom za.." bo jest to już poniekąd nieaktualne cenowo, ale na dalszej narracji która mówi : dom w cenie mieszkania -co jest w dalszym ciągu jak najbardziej realne Smile
 ..Istota wiedzy polega na tym, by posiadając ją korzystać z niej..
Odpowiedz
#7
(06.08.2018, 21:10)gregorrek napisał(a): Ceny materiałów i usług zmieniają się, to prawda, ale zmieniają się równo i proporcjonalnie dla wszystkich a co za tym idzie, zmieniają się równocześnie ceny mieszkań. Zatem należy skupić się nie na nazwie firmy "Dom za.." bo jest to już poniekąd nieaktualne cenowo, ale na dalszej narracji która mówi : dom w cenie mieszkania -co jest w dalszym ciągu jak najbardziej realne Smile

Masz rację. A po drugie inne projekty też wymagają większego nakładu finansowego w związku z podwyżkami a co za tym idzie ten projekt jest dalej konkurecyjny.
Odpowiedz
#8
Jak dobrze widzę cena za projekt wróciła a konkursowe projekty wszystkie się sprzedały....
Odpowiedz
#9
Bardzo szybko poszło!

A zastanawiałem się, jakby to było, gdyby jedna osoba kupiła wszystkie 150 projektów Smile

150 x1900 = 285 000 zł

Po odjęciu nagrody 120 000 zł, zostaje 165 000 zł za 149 projektów, które trzebaby sprzedać po 1 107,38zł za sztukę, by wyjść "na zero" Wink

Ale sława na kanale Łukasza - bezcenna!
Wywiady, autografy i zapewniony termin na ekipę budowlaną Wink
Odpowiedz
#10
dzis od rana wysłałem 2 zgłoszenia o zakup i nie wiem czemu zadnej informacji na @ nie dostałem co i jak. w spamie tez nie mam nic
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
  
Menu