Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KONKURS NA BUDOWĘ DOMU 2018
#11
(06.08.2018, 23:25)klementynka1 napisał(a): dzis od rana wysłałem 2 zgłoszenia o zakup i nie wiem czemu zadnej informacji na @ nie dostałem co i jak. w spamie tez nie mam nic

Wczoraj wieczorem już było po wszystkim :-)
Odpowiedz
#12
(06.08.2018, 23:25)klementynka1 napisał(a): dzis od rana wysłałem 2 zgłoszenia o zakup i nie wiem czemu zadnej informacji na @ nie dostałem co i jak. w spamie tez nie mam nic
trzeba dzwonić, jest kilka zamówień niepotwierdzonych, więc jest jeszcze szansa się załapać
Odpowiedz
#13
Trzy osoby z Tychów bierze udział w konkursie Big Grin może któraś z nich wygra to będę miał blisko aby podjechać na budowę i się z bliska przyjrzeć.
Odpowiedz
#14
Może 120tys ale pamiętać trzeba że ceny materiałów betonu itp. Mogą się różnić w zależności od miejsca budowy nawet łącznie o parę tysięcy do tego hotel na miesiąc wyżywienie dojazd itp. Nic za darmo nie jest trzeba pamiętać że firma nie jest na swoim gruncie przez co koszt ekipy się zwiększa podejrzewam Koło 10 tys
Odpowiedz
#15
(06.08.2018, 23:25)klementynka1 napisał(a): dzis od rana wysłałem 2 zgłoszenia o zakup i nie wiem czemu zadnej informacji na @ nie dostałem co i jak. w spamie tez nie mam nic

Ja tez nie dostalem, ale bylo napisane zeby w takim przypadku dzwonic. Zadzwonilem na komorke z zakladki kontakt. Lukasz odebral i wszystko dostalem po chwili smsem.
Odpowiedz


#16
Jutro godzina 13.00 w kancelarii notarialnej u Pani notariusz Anny Karoliny Wolskiej ul.Mariacka 15 74-300 Myślibórz zostanie wyłoniony zwycięzca w konkursie, który organizuję. 149 osób potwierdzonych. Wg poniższej listy. Zwycięzca będzie tylko jeden. Niezwłocznie po zakończeniu opublikowany zostanie materiał z przebiegu spotkania Wink Każdemu z osobna uczciwie życzę powodzenia Smile To się dzieje na prawdę... jak myślicie, gdzie tym razem pojedzie moja zwariowana ekipa? poniżej lista

http://budowlaniec3.nazwa.pl/lista2018.html
Niemożliwe nie istnieje...
Odpowiedz
#17
Dolnyśląsk!!!
Odpowiedz
#18
Podlasie
Odpowiedz
#19
Zapraszamy na Podkarpacie, na liście jest Rzeszów, jest Krosno, w Bieszczady będzie blisko Big Grin
Odpowiedz
#20
Chciałem napisać, że trzymam kciuki za USA i Londyn.

Jestem ciekawy czy ogarnąłbyś to logistycznie Tongue
Ale w regulaminie jest zapis, że budowa domu obowiązuje na terenie RP Wink
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu