Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KONKURS NA BUDOWĘ DOMU 2018
#21
Gratulacje dla Pani Anny zwycięzcy konkursu. Zazdroszczę i ciesze się jednocześnie Smile
Odpowiedz
#22
A ja z innej beczki. Przy zakupie konkursowego projektu zaznaczyłem że chcę fakturę (jakby nie było to normalny zakup) i do dnia dzisiejszego cisza, mimo iż ponad tydzień temu wysłałem maila z przypomnieniem? A jak u innych?
Odpowiedz
#23
Nie pisz wiadomości tylko zadzwoń. I nie będzie problemu.
Odpowiedz
#24
Ok już sprawa załatwiona, mam co chciałem, pozdrawiam.
Odpowiedz
#25
Nagroda mega, ale wzrost cen materiałów jest ogromny i zastanawiam się czy bańka pęknie i materiały potanieją czy może powoli cena będzie zwalniać ale niższej nie będzie. Ja zacząłem budowę, poziom 0 już prawie gotowy. Pytałem w hurtowni po ile solbet a oni że niewiedza bo przez lato nie sprzedali ani jednego bo nie ma... 3 lata temu solbety były po 5.19 a teraz sie zastawiam czy 10zł wystarczy. Dzwoniłem juz o wyceny za robocizne typu tynki, wylewki to ceny 30% w górę w porównianiu z tym co było 2 lata temu i to są ceny na ten rok bo nikt nie jest w stanie mi zagwarantować co będzie za rok. Ten dom co był na kanale chyba za niecałe 200tys zrobiony jakies 192tys i chyba bez pracy inwestora to teraz już nierealne niestety.
Odpowiedz


#26
U mnie krzyknęli za solbet 14 zł. Ytong w marcu kupowałem po 8.20. Brakło mi klika sztuk i musiałem wziąc w tej samej firmie po 9.80. TRAGEDIA.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
  
Menu