Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WIZYTA NA BUDOWIE
#1
Jeżeli ktoś chciałby nas odwiedzić na budowie nie ma problemu. Proszę pisać, umówimy się i spotkamy Smile Tak jak to już miało kilkakrotnie miejsce .
Pragnę jednak poinformować wszystkich tych którzy bez naszej zgody oraz bez wcześniejszego informowania nas robią sobie samowolkę i wtargnęli na nasza działkę że nie wyrażamy na to zgody. Mamy w najbliższej okolicy monitoring i nie zawacham się z niego skorzystać i zgłosić sprawę na policję.
Ja nikomu do domu nie wchodzę bez zapowiedzi oraz pod jego nieobecność. Wystarczy trochę ruszyć wyobraźnią, jeżeli pan X również będzie się budował czy będzie mu tak do śmiechu jak ktoś będzie mu się kręcił po domu jak jego nie będzie ?
Odpowiedz
#2
Dlatego ja nie dodałem na swojej budowie dokładnej lokalizacji bo wiedziałem jak to się skończy.
Odpowiedz
#3
(31.07.2018, 09:12)Lubin napisał(a): Dlatego ja nie dodałem na swojej budowie dokładnej lokalizacji bo wiedziałem jak to się skończy.

Dokładnej lokalizacji też nie podaliśmy - jest tylko nazwa wioski. Ale jak ktoś nie okazuje szacunku do czyjeś własności to ja nie mam skrupułów do zgłoszenia sprawy na policję Smile
Zapytać się i umówić - jestem na tak
Odpowiedz
#4
To jak mnie nie ma też nie mam pewności czy mi nikt po budowie nie chodzi. Dziś psa spuszczamWink
Odpowiedz
#5
(31.07.2018, 10:24)MarEw napisał(a):
(31.07.2018, 09:12)Lubin napisał(a): Dlatego ja nie dodałem na swojej budowie dokładnej lokalizacji bo wiedziałem jak to się skończy.

Dokładnej lokalizacji też nie podaliśmy - jest tylko nazwa wioski. Ale jak ktoś nie okazuje szacunku do czyjeś własności to ja nie mam skrupułów do zgłoszenia sprawy na policję Smile
Zapytać się i umówić - jestem na tak

Właśnie z twgo powodu nie ebdziemy prowadzili dziennika budowy. Ludzie przesadzają?
Odpowiedz


#6
(31.07.2018, 15:43)AiGMro napisał(a):
(31.07.2018, 10:24)MarEw napisał(a):
(31.07.2018, 09:12)Lubin napisał(a): Dlatego ja nie dodałem na swojej budowie dokładnej lokalizacji bo wiedziałem jak to się skończy.

Dokładnej lokalizacji też nie podaliśmy - jest tylko nazwa wioski. Ale jak ktoś nie okazuje szacunku do czyjeś własności to ja nie mam skrupułów do zgłoszenia sprawy na policję Smile
Zapytać się i umówić - jestem na tak

Właśnie z twgo powodu nie ebdziemy prowadzili dziennika budowy. Ludzie przesadzają?

Mieliśmy już kilka wizyt, kilka przed nami jeszcze nie sprecyzowane daty , nie mam nic przeciwko i staramy się zawsz znaleźć chwile czasu ( pomimo napiętego grafiku ).
Ale jeżeli ktoś sobie sam jedzie na budowę i jeszcze ma czelność prosić żeby do niego zadzwonić bo on ma kilka pytań to sorry ...
Ale monitoring w pobliżu jest także luz ... a niedługo będzie nasz prywatny Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu