Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
etap 6 - instalacje
#11
Cześć czy jest możliwość zobaczenia domu jestem z okolic Wodzisławia .

Gesio od tego jest pw.
Odpowiedz
#12
To się wygłupiłem z tą wodą do lodówki.
50 lat na karku i ciągle się człowiek czegoś uczy.
Odpowiedz
#13
witam czy nie lepiej byłoby instalacje układać na położonym już styropianie i wtedy go bruzdować i kłaść wszystko w takiej kolejności? Łatwiej chyba jakąś bruzdownicą ciąć od góry niż teraz się meczyć z docinaniem styropianu
Odpowiedz
#14
Kolego kolejność jest prawidłowa. Wpuścić ekipę od instalacji na styropian to i tak będzie do wyrzucenia. Poza tym zaleca się kładzenie styropianu w dwóch warstwach z przesunięciem łączeń. Jak rurki sterczą 3cm to na pierwszą warstwę daję się trójkę styro, a potem w zależności od poziomu zero np. szóstkę. Takie układanie jest mega proste bo nie trzeba bruzd wycinać w styropianie tylko docina się całe arkusze.
Odpowiedz
#15
czyli prąd i ewentulane grzejniki też pod styropianem?
Odpowiedz


#16
(05.08.2018, 12:30)kabak napisał(a): fajnie Ci to idzie życzę dalszych sukcesów. 

ps.

będziesz miał problem z izolacja poziomą podłogi teraz się połączyć, chyba że nie robisz.

Izolacja będzie zrobiona kable są połapane tak żeby nie plątały się podczas tynkowania...
Odpowiedz
#17
Nie miałem czasu wcześniej wrzucić bo w pracy mam urwanie głowy... podłogówka zrobiona firma dokładna cały dzień położyli całość (2 osoby)


Załączone pliki Miniatury
                       
Odpowiedz
#18
Znasz cenę materiału? Sam go zalatwiles czy firma?
Odpowiedz
#19
(06.09.2018, 22:40)Szpyrek napisał(a): Znasz cenę materiału? Sam go zalatwiles czy firma?

W tej cenie jest robocizny za 1500 netto czyli reszta na materiał miałem opcję że towar moge mieć swój ale tylko styropian zdążyłem ogarnąć.
Odpowiedz
#20
Nareszcie grzejemy... po wielu przebojach o których napiszę później (jak znajdę czas) w osobnym wątku. Piec EGpellet micro 12kw (ekogreń).


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu