Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomorskie lk518
#1
                    Witam, nareszcie rozpocząłem budowę naszego domu, pracuje głównie sam.Ogrodzenie, wykop pod budynek, ławy, ściany fundamentowe, izolacja ścian fundamentowych.

Wiem, że nie jest to projekt pana Łukasza ale bardzo dużo czerpie z informacji które pan udostępnia, projekt kupiłem jusześć lat temu i dopiero teraz udało się ruszyć z pracami. Zapewne gdybym znalazł tą stronę zanim uzyskałem pozwolenie na budowę, zmienił bym projekt.


Załączone pliki Miniatury
                                   
Odpowiedz
#2
Ładnie to wygląda życzę wytrwałości powodzenia
Smile
Odpowiedz
#3
Jak wygląda połączenie izolacji przeciwwilgociowej poziomej i pionowej z tego samego materiału? Masz jakieś szczegółowe fotki?
Odpowiedz
#4
Witam, izolacja pozioma papa matizol fundament sbs3,2 oraz  izolacja pionowa papa champion sbs 5,2 obie papy zgrzane zakladka 10~15 cent. Ława zabezpieczona dysperbitem dn tak samo wszystkie zgrzewy na ławie oraz zgrzewy na naroznikach po zgrzaniu po dwie  zakladki z pasow papy na kazdy naroznik. Ta łata na papie to jest na przejsciu murowym na rure pcv.

Zdjecia

Zdjecia

Zdjecia


Załączone pliki Miniatury
                               
Odpowiedz
#5
Tu widać te pasy papy


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz


#6
Termoizolacja

(15.08.2018, 08:41)gulio napisał(a): Termoizolacja i zasyp czesciowy, czekam na bloczki.            


Załączone pliki Miniatury
           
Odpowiedz
#7
Byle tak dalej, całkiem sprawnie to idzie
Odpowiedz
#8
C.d zasyp


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#9
Od dwóch lat mieszkam w LK518 .
Odpowiedz
#10
Bloczki ciagg dalszy

Kanał

C.d kanał, woda, zasyp

Kanal gotowy


Załączone pliki Miniatury
                                               
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
  
Menu