Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DACH + komin
#61
Wiem, mam identyczny dach
Odpowiedz
#62
(22.10.2019, 12:24)kubuspmc napisał(a): Mi na ten sam dach wyliczyli 1800 szt 

Stary bajer:
Na wycenie troszkę mniej towaru - wyjdzie lepsza cena względem konkurencji. A jak zabraknie, to przecież klient wróci, dokupi Wink
Odpowiedz
#63
dokładnie pamiętam że u siebie też musiałem dobrze analizować oferty bo zdarzał się że wyliczali np dachówki dokładną ilość dachu bez docinek a mieli rysunki że to koperta
Pytania w sprawie tynków maszynowych http://www.forum.domza150tysiecy.pl/thread-338.html
Odpowiedz
#64
aż sprawdziłem u mnie 30 stopni nieszczęsna titania 1920 sztuk dachówki i 94 gąsiory zostały chyba z 4 paczki dachówki i z 3 gąsiory ale nie oddaje to się może przydać jak coś strzeli (tak na w razie W) Wink

dodam że robiliśmy sami i raczej nic na zmarnowanie nie szło... no chyba że już się nie dało nigdzie wykorzystać...
Odpowiedz
#65
Ile zostało Ci miejsca za słupami od daszku na ocieplenie budynku? Równo 15 cm?
Odpowiedz


#66
Już przykleiłem 15 cm styro i zaciągnąłem klejem.
W chwili obecnej między słupami a styro zostało 13-14 cm.
Odpowiedz
#67
A jak masz okap rozwiązany bez deski czołowej? do czego rynny? bezpośrednio do wiązara? jak z podbitką?
Odpowiedz
#68
Rynny zamontowane na haki nakrokwiowe - 80 sztuk na fakturze.
Z podbitką nie będzie problemu. Mam okap prosty. Przybiję 3 kontrłaty i stelaż gotowy.
Ale to planuję dopiero po strukturze. A na razie się ze strukturą wstrzymujemy, bo po sąsiedzku budowy nadal trwają, trawnik dopiero zakładamy i jeszcze się kurzy. Szkoda brudzić nową strukturę.
Zaciągnięcie kwarcem póki co skutecznie zabezpieczyło elewację przed jesienno-zimową aurą.
Odpowiedz
#69
Czy jeżeli chcemy zachować kąt 30 stopni (bo takie wymogi) i jednocześnie wydłużając okapy to tylko wydłuży się ta górna część - dobrze rozumiem? Pytam bo niektóre dachy 30 stopniowe wyglądają inaczej, są wyższe i ten dom już tak fajnie nie wygląda.

Zaznaczyłem liniami o co mi chodzi przy przedłużeniu okapu i zachowania kąta/

[Obrazek: 610e7c9747906252a4d5f5c7a1d35c19.jpg]

No i druga sprawa czy ten dach jak kolegi Michała będzie tak samo wyglądał jak pod wieniec damy jeszcze warstwę wysokiego na 12 cm betonu komórkowego aby uniknąć wieńca jako nadproża nad okna?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
  
Menu