Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Warunki zabudowy - prośba o pomoc
#1
Witam
Czy przy takich warunkach zabudowy bez problemu mogę skorzystać z projektu ?? Bo zastanawiam się nad kupnem działki ale będziemy budować z projektu domZa150 tyshttps://drive.google.com/file/d/0B0NVTgd...sp=sharing

działka ma 24 na 36 metrów dłuższy bok przynależy do drogi wewnętrznej


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#2
Heja.

Garaż w bryle budynku i kąt nachylenia dachu na starcie eliminują go do w/w warunków.
I jeśli mimo tego chcesz w to iść jak dziesiątki innych osób to tylko wtedy jak znajdziesz normalnego uczciwego projektanta adaptującego, który zrobi adaptacje wraz z doprojektowaniem garażu w normalnej cenie.
Jeśli jednak takiego nie znajdziesz to poświęć trochę czasu i kup od razu projekt, który spełnia Twoje oczekiwania i będzie pasował do warunków, to będzie najtańsza opcja (pod warunkiem nie wprowadzania żadnych zmian istotnych w projekcie)

Trzym się i powodzenia Smile
Niemożliwe nie istnieje...
Odpowiedz
#3
dzięki Smile będziemy coś kombinować Smile
Odpowiedz
#4
Sam występowales o te warunki czy są to warunki właściciela działki która jesteś zainteresowany? Jeśli sam to spróbuj się jeszcze odwołac masz na to 7 dni od momentu otrzymania decyzji
Odpowiedz
#5
To wygląda że są warunki na kilka działek który mu pokazał sprzedający ( miałem identyczną sytuację). Jeśli wystąpisz o swoje warunki to jest bardzo duża szansa że dostaniesz takie aby zbudować ten dom. Może jedynie kąt dachu będziesz musiał zmienić.
Pytania w sprawie tynków maszynowych http://www.forum.domza150tysiecy.pl/thread-338.html
Odpowiedz


#6
Tak jak pisze Maciej warunki wydane dla sprzedającego działki
Odpowiedz
#7
My tez tak mieliśmy, wystąpiliśmy o swoje ( 5 miesięcy). Warunki wydali inne niż przedtem miał ten rolnik a po zrobieniu "wojny" wydali jeszcze inne.
Pytania w sprawie tynków maszynowych http://www.forum.domza150tysiecy.pl/thread-338.html
Odpowiedz
#8
Złóż wniosek o własne, zwróć uwagę żeby dane we wniosku jakie podajesz odpowiadały domowi za 150 tys
Odpowiedz
#9
Mamy 2 budowy po sąsiedzku w sumie na jednej dużej podzielonej działce na 3. Każda ma inne warunki robione pod konkretny projekt. Z dachem nawet nie było żadnego problemu choć wspomnali że dają najmniej 30° to jednak dali te 25°. Nawet linie zabudowy się dało zmienic z 10 m ktore dawali wszystkim na 6 m. Trzeba iść osobiście i się dogadać.
Odpowiedz
#10
Witam.
Mam podobne warunki zabudowy, dowiedziałem się już w gminie oraz w starostwie powiatowym i oba urzedy są zgodne co do tego, że zapis o garażu w bryle budynku daje nam możliwość wybudowania domu z garażem, ale nie musimy z tego korzystać. Powiedziano mi, że spokojnie mogę budować dom bez garażu. Proponuje upewnić się w swoim urzędzie jak oni interpretują ten zapis.
Pozdrawiam.
Odpowiedz
Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: mojemarzenie, 1 gości
  
Menu