Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Budowa domu
#11
(16.07.2018, 13:11)Aska2419 napisał(a): Wybraliście juz firmę która wykonywac bedzie wiązary?

tak, u nas wiązary z N-drewno widzieliśmy już w tamtym roku ich produkt na innym domu, drewno jak i dokładność wykonania były super wiec zamówione u nich
Odpowiedz
#12
Witam w dniu dzisiejszym pogoda nie rozpieszczała padało do 11 ale byliśmy wytrwali, po deszczu poprawiliśmy wykop i włożyliśmy zbrojenie, startery na trzpienie i o niemal zapomnieli byśmy o bednarce ale daliśmy rade ze wszystkim 2 godziny i było po temacie zabrakło 0,5m3 na stopę ale uzupełni się ją podczas murowania            
Odpowiedz
#13
Super postępy?
Dzisiaj tez wyslalam do tej firmy zapytanie o wiązary. Ciekawa jestem jaką nam zrobią wycenę. Od jednych teraz dostalismy prawie 25 tys netto z robocizną i transportem.
Odpowiedz
#14
Witamy, od czwartku do dziś udało nam się zakończyć zabawę z murowaniem fundamentów oraz zalaniem słupów. Na szczęście pogoda dopisała i powolutku wychodzimy z ziemi na najbliższe dni zaplanowane mamy izolacje fundamentów oraz zasypanie wszystkiego piachem jak pójdzie dobrze to zrobimy też kanalizacje. 

           
Odpowiedz
#15
Aska2419 mam wiązary z n-drewno. Jakość super.
Jak masz możliwość podjedz do nich i pogadaj osobiście.
Cena wtedy miło cię zaskoczy.
Odpowiedz


#16
Sierzant rozmawialam z nimi przez telefon i wstępnie wycenili nam na 21tys jak narazie najtaniej. Jak bedziemy mieli zrobioną adaptację to będzie juz ostateczna cena
Odpowiedz
#17
Big Grin 
Jak porozmawiasz osobiście cena będzie niższa,zaufaj.
Odpowiedz
#18
Witam, w ostatnich dniach udało nam się pomalować ściany fundamentowe dysprobitem oraz przykleić styrodur, obsypać ściany od zewnątrz i trochę zasypać piachem środek i ubić skoczkiem. W poniedziałek jak pogoda dopisze skończymy zasypywać i we wtorek zaczniemy rozkładać kanalizacje. Więcej zdjęć postaram się wstawić w poniedziałek. 
Pozdrawiam Gosia.

   
Odpowiedz
#19
Z jakiego powodu nie dawałem styropianu na równo z ostatnią warstwa bloczka?
Odpowiedz
#20
(28.07.2018, 17:54)peater napisał(a): Z jakiego powodu nie dawałem styropianu na równo z ostatnią warstwa bloczka?

dlatego że ostatni bloczek nie będzie przysypany ziemią wymurowane wyżej bo tak naprawdę nie wiemy o ile będziemy podnosić działkę,
a już w tej chwili jest o 2 bloczki wyżej od gruntu
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu