Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Budowa domu
#81
Do mnie też piszą osoby z prośbą o wizytę, które nie mają nawet jednego postu na forum.
Odpowiedz
#82
(14.12.2018, 13:43)lesiopesio napisał(a): Ja mam lepszy pomysł. Zacznijmy kasować po 100 zł za wizytę na budowie od osoby. Nazbiera się na coś fajnego do domu Big Grin

Wtedy będą skakać przez płot i nas****ają na posesji jak nikogo nie będzieSmile
Odpowiedz
#83
Lubin mam pole paintballowe mogę Ci pożyczyć markera i będziesz oznaczał gości Wink
Odpowiedz
#84
Ja mam pałę. Bezczeli goniłem a na złodzieji się przydajeSmile
Odpowiedz
#85
Nie rozumiem po co ten OT.
Nie bronie tutaj ludzi którzy bez pozwolenia wchodzą na czyjąś posesję - taka samowolka jest nie na miejscu. Te osoby wstydu chyba nią mają.
Jednak trzeba zauważyć, że ludzie są ciekawi jak w rzeczywistości wygląda domek z tego projektu. Chcą też porozmawiać z inwestorami... To też trzeba zrozumieć.
Zauważcie, że już na pierwszych filmach Łukasza ludzie dzwonili i odwiedzali budowy (oczywiście za zgodą inwestora). Więc jeśli ktoś podawał lokalizacje inwestycji, co robione było z własnej woli, powinien się liczyć, że ludzie będą dzwonić i pytać...
Osobiście też chciałbym zobaczyć ten domek w rzeczywistości. Jednak bez zgody nigdy bym nie odważył zatrzymać się przed bramą inwestora.
Pozdrawiam.
Odpowiedz


#86
(15.12.2018, 17:12)Or_s0n napisał(a): Nie rozumiem po co ten OT.
Nie bronie tutaj ludzi którzy bez pozwolenia wchodzą na czyjąś posesję - taka samowolka jest nie na miejscu. Te osoby wstydu chyba nią mają.
Jednak trzeba zauważyć, że ludzie są ciekawi jak w rzeczywistości wygląda domek z tego projektu. Chcą też porozmawiać z inwestorami... To też trzeba zrozumieć.
Zauważcie, że już na pierwszych filmach Łukasza ludzie dzwonili i odwiedzali budowy (oczywiście za zgodą inwestora). Więc jeśli ktoś podawał lokalizacje inwestycji, co robione było z własnej woli, powinien się liczyć, że ludzie będą dzwonić i pytać...
Osobiście też chciałbym zobaczyć ten domek w rzeczywistości. Jednak bez zgody nigdy bym nie odważył zatrzymać się przed bramą inwestora.
Pozdrawiam.

Wystarczy napisać do kogoś i się umówić. Czego tu nie rozumieć? Smile
Odpowiedz
#87
Też tak uważam. Jeżeli ktoś Sobie tego nie życzy to napisze albo nie odpowie.
Chodzi mi tylko o to, że zrobił się w tym temacie śmietnik...
Prosiłbym moderatora o usunięcie postów nie wnoszących nic do tematu.
Pozdrawiam

Nie bede pisać kolejnego posta... Mateuszu, zamiast dziennika budowy, zrobił się syf, nie uwazasz? Chyba, że chcesz podbijać popularność tematu postami odchodzącymi od pierwotnego wątku Smile
Zresztą to jest TWÓJ temat, nie wnikam.
Pozdrawiam

Okej  Wink
Odpowiedz
#88
jest to mój temat więc jak możesz prosić moderatora o usunięcie postów z mojego tematu

forum jest po to aby dyskutować sam zacząłem ten temat i po wyczerpaniu dyskusji sam poproszę moderatora o usunięcie części dyskusji bo tak jak zauważyłeś jest lekko pobocznym tematem popularność tematu czy jak to nazwałeś mnie nie interesuje mam ważniejsze zajęcia i nie będę tutaj robił za celebrytę
Odpowiedz
#89
Dziś zabezpieczaliśmy podbitkę na zimę, niestety dach jeszcze nie ukończony do zabezpieczenia 50x2m foli złożonej podwójnie powinno spełniać swoje zadanie

koszt to około 50zł
       
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu