Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stare Oborzyska
#41
(21.10.2018, 22:00)Aluna napisał(a): Pytanie - kiedy ogarniać kominek? Teraz czy zostawić to na koniec? Chcemy najmniejszy jaki się da, już teraz widzę, żę będzie utrudniał komunikację. Ktoś poleci jakąś konkretną firmę? Rodzaj? Drugi raz chyba bym się nie zdecydowała.
Poniżej kilka fot przedstawiających stan obecny.



My mamy kominek typu koza.  

Tez miał byc tradycyjny wklad + obudowa ale zrezygnowalismy własnie z wzgledu na mała ilość miejsca w przejsciu


Załączone pliki Miniatury
       
Odpowiedz
#42
Czy te "płytki" na ścianie są z lorey merlin?
Odpowiedz
#43
(22.10.2018, 23:20)AiGMro napisał(a): Czy te "płytki" na ścianie są z lorey merlin?

Chyba OBI nie pamietam. Juz rok od zakupu minał
Odpowiedz
#44
Tarkins

- czy mógłbyś wrzucić parę fot kuchni na pw?
Odpowiedz
#45
U nas skończony dach. Podłogówka położona, za tydzień zalewamy podłogę.
Kominka jeszcze nie mamy, cały czas się zastanawiam czy go wstawiać czy iść w stronę kozy.
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
Odpowiedz


#46
Witam po długiej przerwie, czy ktoś próbował się z nami skontaktować w sprawie obejrzenia budowy? Niby dostałam wiadomość, ze jest wpis w naszym wątku, wchodzę i nic nie widzę Wink

Z postępów to mamy skrzynki z prądem, gazem , wisi już piec na gaz, ściany wyszpachlowane, w sobotę zaczynam przygotowania do gruntowania, czekamy na montaż drzwi zewnętrznych.
W związku z tym, że kończą nam się fundusze, gruntować, malować , układać podłogi będziemy już sami, a przynajmniej spróbujemy to zrobić.

   
   
   
   
   
   
Odpowiedz
#47
Okej, zatem proszę osobę, która chciała nas odwiedzić o kontakt na PW, w sobotę jesteśmy dostępni na budowie.
Właśnie elektryk skończył montować skrzynkę od prądu w kotłowni.
jutro sprzątam, zamiatam, myję okna i gruntujemy.
Elektryk mi mówi, że gniazdka chce montować po gruntowaniu, ale przed malowaniem ścian.
Trochę to utrudni nam pracę, motywuje to tym, że może ubrudzić nam ściany.
Poczytałam posty o farbach i chyba na ściany rzucimy Magnata, teraz wszędzie mamy łapki dzieci, więc w nowym domu chcę tego uniknąć.
Odpowiedz
#48
To zapytaj jak masz pomalować po białym montażu?
Pytania w sprawie tynków maszynowych http://www.forum.domza150tysiecy.pl/thread-338.html
Odpowiedz
#49
Zmień elektryka.
Odpowiedz
#50
Elektryka nie zmienię. Jestem zadowolona z jego dotychczasowej pracy. Byłam zdziwiona jego prośbą, więc zapytałam na forum czy to powszechna praktyka. Dom stawiamy pierwszy w życiu i ostatni. Nie musimy wszystkiego wiedzieć.
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu