Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stare Oborzyska
#31
Dydson - braliśmy z firmy z Leszna konstrukcyjny.pl

konat77 - o dachówkach już się tyle nasłyszałam, że głowa boli. Jedni mówili, że lepsza glazurowana inni, że matowa. Jeszcze inni twierdzą, że w zależności od koloru dachowka kumuluje lub odbija światło. Być może tak, ale każda z nich będzie lepsza niż blacha. To akurat moje przekonanie, bez obrazy dla fanów blachy.
A kolor? Lubię prostotę i klasykę bez udziwnień, znajomy ma titanię w macie czarną wygląda super.
Odpowiedz
#32
Witaj, czy możesz dodać aktualne zdjęcie domu z zewnątrz? Chcę zobaczyć z daleka jak prezentują się okna w kolorze winchester z ciemną dachówką. Bierzemy ten sam kolor okien (również veka) i zastanawiamy się nad kolorem dachu. Z góry dziękuję.
Odpowiedz
#33
lesiopesio - niestety nie mamy jeszcze dachówki położonej, ale jak tylko położą - wrzucę fotki.

Obecnie mamy położoną elektrykę, miesiąc czekaliśmy na tynkarza - zaczyna na dniach. Staraliśmy się ogarniać teren wokół domu - zarosło wszystko zielskiem, sukcesywnie wyrywamy. Obcięłam dziś również gałęzie od strony sąsiada - iglaki latami rosły jak chciały. Zostaje nam poletko chrzanu do wykarczowania. Obecnie rośnie od frontu działki....

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
Odpowiedz
#34
U mnie jest kolor okien winchester i czarna dachówka jeśli chcesz zobaczyć
Pytania w sprawie tynków maszynowych http://www.forum.domza150tysiecy.pl/thread-338.html
Odpowiedz
#35
robisz tynki a potem hydraulicy będą kuć te świeże tynki żeby robić wodę? Nie boisz się że ci połowę tych kabli poprzecinają jak będą kuć?
Odpowiedz


#36
Hydraulike robi nam nasz wuj i jego firma, taka kolejnosc prac zasugerował, mam nadzieje, ze wie co mówi.
Odpowiedz
#37
"Mój" hydraulik też powiedział, że wchodzi po tynkach.
Jedynie zastrzegł, że chce się spotkać z elektrykiem, żeby uzgodnić położenie kilku punktów.

Trochę szkoda kuć świeże tynki i później zaklejać, ale skoro to powszechna praktyka...
Odpowiedz
#38
Ja też robiłem wod kan po tynkach. Punkty i tak będą pod płytkami ewentualnie szafkami kuchennymi
Pytania w sprawie tynków maszynowych http://www.forum.domza150tysiecy.pl/thread-338.html
Odpowiedz
#39
Elektryk ma dostarczyć dokumentację i rysunki. Dodatkowo chcę porobić zdjęcia z linijką itd. Mam nadzieję, że to wystarczy jesli elektryk się nie wyrobi. Ale dzięki za czujność.
Odpowiedz
#40
Witam,
trochę czasu minęło.
Tynki cementowo - wapienne położone - 337 m kw, koszt z materiałem i robocizną 10500 zł.
Obecnie hydraulicy są w trakcie robót, podłogówka, grzejnik drabinka w łazience i grzejnik w kotłowni, woda na zewnątrz w dwoch miejscach wyprowadzona na kran.
Jutro też z poślizgiem ponad miesięcznym wchodzą ludzie od dachu i zaczynają kłaść dachówkę. Towar leżał u nas już jakiś czas i czekał.
Mąż planuje sam się zabrać za sufity podwieszane z sąsiadem, nie wiem czy się wyrobi z czasem do początku listopada kiedy to zamóiony jest szpachlarz.
Pytanie - kiedy ogarniać kominek? Teraz czy zostawić to na koniec? Chcemy najmniejszy jaki się da, już teraz widzę, żę będzie utrudniał komunikację. Ktoś poleci jakąś konkretną firmę? Rodzaj? Drugi raz chyba bym się nie zdecydowała.
Poniżej kilka fot przedstawiających stan obecny.
   
   
   
   
   
   
   
   
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
  
Menu