Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stare Oborzyska
#21
Ceny wiązarów poszły do góry. Przynajmniej na zachodzie Polski.
Jak czytam wyceny użytkowników z innych regionów kraju, to stwierdzam, że ceny nie do uzyskania w naszym regionie...

Będziemy mieć konstrukcję w tej cenie, co Wy. Tylko kąt dachu 30 stopni. Też z daszkiem przed wejściem (troszkę inaczej rozwiązane). O tarasie nie myśleliśmy.
Odpowiedz
#22
te deski bedą na deskowanie czy na podbitke?
Odpowiedz
#23
Deski na nadbitkę.
Odpowiedz
#24
Hej, zadaszenie nad drzwiami i tarasem super. Rozumiem, że też będziecie je pokrywać dachówką? Samemu też coś takiego by mi się marzyło ale koszta są zbyt wielkie dlatego zdecydowałem się na gotowe elementy. Brałem z formy ...SPAM.. i jestem zadowolony z efektu. Dobrze, że mogli mi to zrobić na wymiar i jakoś wszystko sensownie połączyć, żeby wyglądało jako jeden element, przynajmniej z daleka. Jaki jest tam dokładnie wymiar zadaszenia nad tarasem i drzwiami oraz cena za całość? Może za parę lat bym sobie wymienił.
Odpowiedz
#25
hej,
wiązary z daszkiem nad tarasem i drzwiami wejsciowymi 21 tys, ile by było bez - nie wiem, nie sprawdzaliśmy.

Na szybko wrzucam foty, bo wyjeżdżamy na urlop, na ten moment mamy wstawione okna (Petecki, profil veka, kolor winchester) , pod koniec sierpnia wchodzi elektryk, tynkarz dopiero w połowie września ( tynki cementowo wapienne 30 zł/m2) i dachówka (creaton titania czarny  mat) dopiero pod koniec września chyba że jakimś cudem uda się wcześniej. Po urlopie podam wycenę na okna i dachówkę.

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
Odpowiedz


#26
A podobają Wam się te bycze Gąsiory na Titanii?
Pytania w sprawie tynków maszynowych http://www.forum.domza150tysiecy.pl/thread-338.html
Odpowiedz
#27
Nie ma tragedii Wink
Odpowiedz
#28
Skąd braliście wiązary dajcie znać , ja z zachodniopomorskiego ?
Odpowiedz
#29
(02.08.2018, 17:12)maciej87 napisał(a): A podobają Wam się te bycze Gąsiory na Titanii?

Gąsiory Titani nie mogą być małe Wink Sama dachówka ma wielki format. Może to nie każdemu się podobac ale taki urok tego modelu Creatona. Dlaczego braliście czarną matową? Glazurowana jest chyba trochę lepsza.
Odpowiedz
#30
zależy dla kogo lepsza. Ja też wolę mat. o gustach się nie dyskutuje
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu