Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Krok po kroku
#31
Witam czy byłaby możliwości obejrzenia domu, zastanawiamy się na budowa i chcielibyśmy zobaczyć ten dom na żywo pozdrawiam
Odpowiedz
#32
na jakiej wysokości masz tą linie z prądem\telefoniczną zaraz przy domu?nie było problemu z dzwigiem i rozładunkiem?
Odpowiedz
#33
(19.09.2018, 07:33)aarek1404 napisał(a): na jakiej wysokości masz tą linie z prądem\telefoniczną zaraz przy domu?nie było problemu z dzwigiem i rozładunkiem?

Sczerze mowiac to nie wiem na jakiej wysokości są. Ciężarówka stanęła od frontu budynku i tam było na tyle miejsca, ze nikt nie marudził nawet Wink

(18.09.2018, 23:07)sabciol235 napisał(a): Witam czy byłaby możliwości obejrzenia domu, zastanawiamy się na budowa i chcielibyśmy zobaczyć ten dom na żywo pozdrawiam

Witam, nie ma problemu. Z tym, ze nie ma mnie na miejscu tzn.  w Płocku. Będe 4 pazdziernika na kilka dni wiec wtedy możemy się umówić.

# Krycie


Załączone pliki Miniatury
                   
Odpowiedz
#34
A powiedz gdzie i za ile zamawiałeś wiazary jeśli to nie tajemnica? Jak będziesz to daj znać mój nr 512302508
Odpowiedz
#35
(19.09.2018, 16:29)sabciol235 napisał(a): A powiedz gdzie i za ile zamawiałeś wiazary jeśli to nie tajemnica? Jak będziesz to daj znać mój nr 512302508
Hantverkapoolen sie nazywa firma, gdzies z okolic Łowicza. 21 600 brutto
Odpowiedz


#36
cd.



Załączone pliki Miniatury
       
Odpowiedz
#37
Co to za dachówka i ile kosztowała?
Odpowiedz
#38
Brass teviva, 17.700
Odpowiedz
#39
Super dachówka, też się nad nią zastanawiałem i patrz mam możliwość zobaczenia jej u ciebie. Pozdrawiam
Odpowiedz
#40
(30.09.2018, 18:32)RobertF napisał(a): Super dachówka, też się nad nią zastanawiałem i patrz mam możliwość zobaczenia jej u ciebie. Pozdrawiam

Pod koniec tygodnia będe miał więcej zdjęc także wrzuce je tutaj. Jeszcze nie widzialem domu na żywo jak to wygląda ale podobno bardzo ładnie.
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu