Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Marzenia czy fakt?
#11
czysta starczy z nadmiarem
Odpowiedz
#12
Wszystko wyjdzie w praniu. Przy wykończeniówce planuję nie oszczędzać, tak więc zobaczymy co z tego wyjdzie Smile
Odpowiedz
#13
Też mam nadzieję, że 300 wystarczy Wink
Choć jak się zachce ogrodzenia, podjazdu, nasadzeń - to może być "na styk"...
O garażu wolnostojącym nie wspominam Tongue
Okaże się za rok/półtorej.
Odpowiedz
#14
Niezłe, "dom za 150 tys." a wy boicie się ze wam 300 tyś nie starczy.
To za ile w końcu ten dom?  Wink
Odpowiedz
#15
(30.06.2018, 08:31)sierzant napisał(a): To za ile w końcu ten dom?  Wink

Sam często powtarzasz, że to już nie jest domza150 Wink
Lepiej się szykować na najgorsze.
A jak coś zostanie, to powiedz o tym żonie.
Już ona znajdzie sposób, żeby rozdysponować resztę Tongue
Odpowiedz


#16
(30.06.2018, 08:31)sierzant napisał(a): Niezłe, "dom za 150 tys." a wy boicie się ze wam 300 tyś nie starczy.
To za ile w końcu ten dom?  Wink

Ja sobie wyliczyłem, że za 150 tysięcy to wyjdzie mi stan surowy zamknięty (okna z roletami) + elektryka. A gdzie cała reszta...
Odpowiedz
#17
To ja poprosze namiar na ta ekipe Huberta. Te 192 tys to jest z calym wyposazeniem/meblami ?
Odpowiedz
#18
(30.06.2018, 20:21)wazyl120 napisał(a): To ja poprosze namiar na ta ekipe Huberta. Te 192 tys to jest z calym wyposazeniem/meblami ?

Tak 192 do wprowadzenia... tylko ze Hubert budowal sie prawie 3 lata temu wszystkie materialy byly wiele tansze.
Odpowiedz
#19
(30.06.2018, 21:32)spedek1 napisał(a):
(30.06.2018, 20:21)wazyl120 napisał(a): To ja poprosze namiar na ta ekipe Huberta. Te 192 tys to jest z calym wyposazeniem/meblami ?

Tak 192 do wprowadzenia... tylko ze Hubert budowal sie prawie 3 lata temu wszystkie materialy byly wiele tansze.

Nawet gdyby wszystko podrożało 50% w ciągu tych 3 lat ( co jak wiemy nie nastąpiło w takim stopniu) to i tak ostateczna cena domu do stanu jak u p. Huberta wynosiłaby nieco poniżej 300 tysięcy. Osobiście jestem zdania że 250 tysięcy wydane z głową powinno wystarczyć każdemu kto nie będzie szałał na zakupach, aby przyzwoicie się wybudować i wyposażyć. Oczywiście w taki domek można włożyć i dwa razy więcej ale przecież nie taka jest idea tego projektu Smile
 ..Istota wiedzy polega na tym, by posiadając ją korzystać z niej..
Odpowiedz
#20
Ja zaczynam budowę tego domku przyszłym roku co prawda bede miał z narzeczoną na budowę 350 tysięcy to bedę sie chciał zmieścić w 250 tysiącach.Myśle  ze nawet z dobrych materiałów i ładnie wykończonych wnętrzach na lajcie wystarczy 250. a I zamierzam sam ocieplać dom, robić podbitke,położyć kostke opaske i 2 miejsca na auta, sufity podwieszane  i ocieplenie strychy węłną, malowanie i takie tam drobne robotki. POZDRAWIAM BUDUJĄCYCH
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu