Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ściany nośne
#11
Liczę, że materiał wyjdzie do 20 tys. 
(Miałem do tej pory 1 wycenę za ok. 18,6 - Roben MonzaPlus + rynny cynk).
Do tego łaty i kontrłaty.
Robota 45 zł/m2.
Przy ok 180m2 wychodzi 8100.
Odpowiedz
#12
Oczywiście w tej cenie jest też orynnowanie Galeco stal. Na meterialy nie było jakiś kosmicznych różnic za to na robociznę od 7,5 do 23 tys!!!
Pytania w sprawie tynków maszynowych http://www.forum.domza150tysiecy.pl/thread-338.html
Odpowiedz
#13
(09.07.2018, 06:45)maciej87 napisał(a): Oczywiście w tej cenie jest też orynnowanie Galeco stal. Na meterialy nie było jakiś kosmicznych różnic za to na robociznę od 7,5 do 23 tys!!!

No to ja wyceniałem w dwóch hurtowniach w Rzeszowie dachówkę Roben piemont czarna glazura i różnica wynosi 5000zł. Te same materiały i kilka kilometrów od siebie, a różnica ogromna.
No a z tą robocizną za 23tyś.zł u Ciebie to kogoś poniosło ładnie! Sick 
Ja wszystko rozumiem, ale to się powinno nazywać próbą grabieży, a nie ofertą. Big Grin
Odpowiedz
#14
No niestety jeden gość się bardzo denerwował jak mu powiedziałem że dla mnie 100 zł za M2 to jest za dużo to zszedł na 90 i był zdziwiony że nie chce jego oferty. Potem teksty że taniej się nie da że na pewno będzie źle itd. dla mnie uczciwa cena za ten dach to max 11 tys na droższa mnie nie było stać.
Pytania w sprawie tynków maszynowych http://www.forum.domza150tysiecy.pl/thread-338.html
Odpowiedz
#15
Ja zapłaciłem 40 zł za metr pracy bardzo dobrego fachowca.
Wyszło więc z malutką premią 7 tys.
Odpowiedz


#16
Wysłałem PW Smile tam masz kilka odpowiedzi
Odpowiedz
#17
Jeśli mogę się spytać jakie koszty materialu i pracy ?w tym etapie
Odpowiedz
#18
(13.08.2018, 18:35)kemot123 napisał(a): Jeśli mogę się spytać jakie koszty  materialu i pracy  ?w tym etapie

Możesz spytać -po to jest to forum. Wink
Do tej pory wydaliśmy prawie 92tyś.zł.
Mowa tu o wszystkich wydatkach poniesionych w związku z budową.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu