Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DZIEŃ 7-20 Ściany fundamentowe
#51
A i @Michał G- pytanie mam jeszcze o listwy folii kubełkowej - nie zaczęły Ci się one z czasem wyginać, falować od słonka?
Odpowiedz
#52
Na fb jest grupa i więcej budujących niż na forum tylko mało kto się chwali swoimi pracami. Ponad 1000 członków i tylko kilka osób dzieli się swoją robota a reszta podgląd na sępa.
Odpowiedz
#53
(13.11.2018, 22:56)retronora napisał(a): A i @Michał G- pytanie mam jeszcze o listwy folii kubełkowej - nie zaczęły Ci się one z czasem wyginać, falować od słonka?

Powyginały się po kilku dniach. Zgłosiłem reklamacje. Wina uznana. Teraz negocjujemy w sprawie rozwiązania problemu. Oferują mi nowe (których nie chce mi się montować, bo pewnie będzie to samo).

@DominikKark witamy Wink
Fajnie gdyby więcej osób się ujawniło, pisało posty, zadawało pytania.
Odpowiedz
#54
(13.11.2018, 23:20)Michał G. napisał(a):
(13.11.2018, 22:56)retronora napisał(a): A i @Michał G- pytanie mam jeszcze o listwy folii kubełkowej - nie zaczęły Ci się one z czasem wyginać, falować od słonka?

Powyginały się po kilku dniach. Zgłosiłem reklamacje. Wina uznana. Teraz negocjujemy w sprawie rozwiązania problemu. Oferują mi nowe (których nie chce mi się montować, bo pewnie będzie to samo).

@DominikKark witamy Wink
Fajnie gdyby więcej osób się ujawniło, pisało posty, zadawało pytania.

Hej.
Tez mam te listwy. Powyginały się stasznie.
Ja kupowałam na all... i sprzedawca twierdzil,
Że do tej pory reklamacji nie miał.
Kasę zwrocił za listwy od razu bez odsyłania listew
Odpowiedz
#55
Hejka.
Szkoda Lubin, że usunąłeś, ja obserwowałem Sad Michał tylko Ty nie usuwaj, bo jesteś dla mnie kopalnią wiedzy i motywatorem, że się da.
Ja nie wstawiam z budowy, bo zaczynam na wiosnę dopiero.
Trzymam za Was kciuki.
Pozdrawiam
Odpowiedz


#56
(14.11.2018, 15:07)kielsis napisał(a): Michał tylko Ty nie usuwaj, bo jesteś dla mnie kopalnią wiedzy i motywatorem, że się da.

Dzięki! Smile
Mi zaimponował Radzio. Wystartował troszkę za mną, ale szybko mnie wyprzedził. I chyba wszystko robi sam. Nie wiem, jak znajduje na to czas Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu