Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
etap 1 - fundament
#1
Po 6 tygodniach i jednym dniu oczekiwania dostaliśmy pozwolenie, od razu uprawomocniłem i działamy dalej. Wytyczyłem budynek i koparka rozpoczęła swoją pracę....

taka bestia Smile    
Odpowiedz
#2
Życzymy powodzenia :-) sami działacie czy firma będzie budowała? Ile masz drogi polem? Pozdrawiamy
Odpowiedz
#3
(13.04.2018, 18:40)Kiczka16 napisał(a): Życzymy powodzenia :-) sami działacie czy firma będzie budowała? Ile masz drogi polem? Pozdrawiamy

Do wieńca sami, dach firma tylko czekam na wyceny i terminy... co dalej zobaczymy. Drogi minimum 65 metrów docelowo z 90.
Odpowiedz
#4
Życzę powodzenia!
Również jestem z Rybnika i powoli zaczynamy rozglądać się za działkami, zdradzisz w jakiej dzielnicy się budujesz?
Pozdrawiam.
Odpowiedz
#5
Pogoda dopisuje w dwie osoby walczymy. Zbrojenie na ławę przygotowane, kraty pospawane (fi12 bo takie miałem - na bogato  Big Grin ) osie wyznaczone, teraz przygotowujemy deski pod ławę i kopanie. Jak nic nie wyskoczy to w piątek zalewamy  Tongue


Załączone pliki Miniatury
                   
Odpowiedz


#6
Tak to wygląda przed zalaniem

A tak po zalaniu  Big Grin
W piątek zalana została ława. Wolne do poniedziałku (rozszalowanie). Teraz co jakiś czas polewam beton wodą.


Załączone pliki Miniatury
                   
Odpowiedz
#7
Uwinęliście się w 4 dni?
Ładne tempo. Ale pogoda dobra i piaseczek.
My walczyliśmy 6 dni.

To jest chudziak na dnie wykopu?
Był ubijany?
Wygląda jakoś inaczej niż u mnie.
Odpowiedz
#8
(21.04.2018, 14:34)Michał G. napisał(a): Uwinęliście się w 4 dni?

To jest chudziak na dnie wykopu?

Musieliśmy narzucić tempo właśnie ze względu na piasek bo było ryzyko że będzie się obsuwał, ale trzymał się na ścianach na szczęście.... 
tak chudziak ubity babą własnej roboty Smile
Odpowiedz
#9
Super robota Wink podziwiam i 3 mam kciukiWink jakie plany budowy na ten rok? Do jakiego etapu?
Odpowiedz
#10
(26.04.2018, 11:38)pisu3 napisał(a): Super robota Wink podziwiam i 3 mam kciukiWink jakie plany budowy na ten rok? Do jakiego etapu?

ile się da.... może SSZ.... zobaczymy

rozpoczynamy murowanie pierwsza warstwa już jest.


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu