Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Okap
#1
Myślał ktoś może nad całkowitą rezygnacją z okapu. Coś na styl domków nowoczesnych tylko tam najczęściej są dachy o dużym kącie i dwuspadowe. Ciekawe jakby ten projekt wyglądał, jeśli ma ktoś możliwość zrobienia modelu wraz z elewacją to fajnie byłoby coś takiego zobaczyć. Technicznie myślę, że jest to też to zrobienia.
Odpowiedz
#2
Wiem o czym mówisz ale moim zdaniem takie rozwiązanie wygląda fajnie na dachu dwuspadowym a czterospadowy wygląda jak duży namiot Smile Do takich dachów dedykowane są specjalne systemy rynnowe wkomponowane w elewację. Ma swój urok taka "stodółka" pokryta blachą w rąbek lub płaską dachówką Smile Prawdę mówiąc ja nie spotkałem się jeszcze "na żywo" z kopertówką bez okapu Smile
 ..Istota wiedzy polega na tym, by posiadając ją korzystać z niej..
Odpowiedz
#3
Ja też nie ale jestem ciekawy jak by to mogło wyglądać, zapewne trzebaby było trochę pokombinować z elewacją żeby to fajnie wyglądało.
Co do systemu rynnowego jest tak jak piszesz natomiast w okolicy gdzie mieszkam stoi kilka takich domków i parę z nich ma normalne rynny tylko np. kwadratowe i w kolorze jakim jest dach, fajny efekt tego jest.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu