Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klasa 500
#1
Witam. Czy ktoś budował w tym projekcie z betonu komórkowego klasy 500? Mam w miarę przystępnej cenie i jest dostęp jak narazie bo u nas na dzień dzisiejszy w większości składów brak luz ceny kosmos. Czy klasa 500 będzie okej jeśli chodzi o twardość? Czy lepiej jednak rozglądać sie za 600? Ocieplony  będzie 20 styropianem. Pozdrawiam
Odpowiedz
#2
Nawet 400 będzie ok. Jaka cenę masz?
Odpowiedz
#3
Ytong po 7.90, h+h chyba 9.60 ale jego wchodzi 6.33sztuki na metr i wychodzi trochę taniej i mniej roboty :-) a ty gdzie kupowałeś ytonga bo zapomniałem :-)
Odpowiedz
#4
Polkowice. 8.30 i dostawa gratis. Gdzie taki tani Ytong i czy to z dostawą policzone? Różnica cenowa między solbetem a Ytongiem jest ale po przeliczeniu murowania wychodzi na to samo.
Odpowiedz
#5
Ja mam wybudowany dom z solbet klasa 500. Pustak bardzo dobry. Twardy nie kruszy sie. Nie peka . Po 7.2 go miałem.
Odpowiedz


#6
W górze firma peamco. Trzeba doliczyć koszty transportu ale myślę że jeszcze coś może uda się zejść z ceny. Ale bardziej przemawia do mnie h+h bo jest większy i szybciej robota pójdzie. Czarny286 a kiedy kupowałeś po takiej cenie i Jake województwo?
Odpowiedz
#7
Solbet 500 mazowieckie 8,6, transport free. Ceny z wczoraj (tj. 4.04).
Ja osobiście też będę planował stawiać z 500 ale to na koniec wakacji się okaże jak wyjdzie z cenami..
Odpowiedz
#8
(05.04.2018, 15:05)Kiczka16 napisał(a): Bralem w grudniu 2017r Woj.Pomorskie Malbork.

W górze firma peamco. Trzeba doliczyć koszty transportu ale myślę że jeszcze coś może uda się zejść z ceny. Ale bardziej przemawia do mnie h+h bo jest większy i szybciej robota pójdzie. Czarny286 a kiedy kupowałeś po takiej cenie i Jake województwo?
Odpowiedz
#9
Witam mam pytanie czy solbet 540 bedzie dobry do tego projektu .Chciałem kupić materiał troszkę wcześniej bo co chwila drożeje. I moje drugie pytanie czy jak będę miał za mało tych pustaków to czy mogę dokupić np o innej gęstości 500 lub 600 i nie będzie problemu.
Odpowiedz
#10
1.Tak
2.Tak
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu