Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Okna+dachówka
#1
Witam.Pokrycie dachowe już położone.Dzisiaj Panowie zamontowali nam okna.Czekamy na rolety.A oto kilka fotek z postępów prac na budowie.Kolejny etap jaki zamierzam wykonać to zrobienie podbitki dachowej i potem kolejno etapy:elektryka,hydraulika,ogrzewanie  podłogowe,wylewki,tynki.Ale w pierwszej kolejności to zrobię porządek jak już będzie sucho nie wszystko jest idalne po ekipach.W razie pytań proszę pisać.Chętnie odpowiem.

Pozdrawiam.



[Obrazek: AKr4C-NmTeR2.jpg?v=2]
[Obrazek: AKr4C-ATn8yJ.jpg?v=2]
[Obrazek: AKr4C-6IHMRo.jpg?v=2]
[Obrazek: AKr4C-Xk6ds4.jpg?v=2]
[Obrazek: AKr4C-IevGNL.jpg?v=2]
[Obrazek: AKr4C-7hDyEJ.jpg?v=2]
[Obrazek: AKr4C-cGpfo9.jpg?v=2]
[Obrazek: AKr4C-HenM7V.jpg?v=2]
[Obrazek: AKr4C-xDORU5.jpg?v=2]
Odpowiedz
#2
To ja się pytam, jaka dachówka?
Podasz ceny dachówki i roboty.
Odpowiedz
#3
Dachówka firmy Wienerberger Allegra 9 kolor Antracyt,lekki polysk . Jeśli chodzi konkretnie o cenę dachówki to muszę w papier spojrzeć. Ale cały material łącznie z rynnami,membrana,2 okna wylazowe fakro,rynny itd 18.500zl. Robocizna całość 8000 tys zl.Dodam,że szerokość rynny to 135mm u mnie . Wszyscy oferuja 125mm standard.
Odpowiedz
#4
Jaki kolor okien w środku? Oraz jaki rdzeń? Bo to okna drutex tak?z zewnatrz antracyt?
Odpowiedz
#5
Zaluje ze nie zrobilem od razu tarasu u siebie.
Odpowiedz


#6
Elegancko z tymi oknami. Ja zamierzam montować sam - kiedyś majstrowałem to tu to tam i raczej wiem na czym polega dobry montaż.
Mam na myśli również ciepły montaż. Nie po to te okna są produkowane jako tak szczelne, by z tego później nie korzystać zaniedbując instalację tych okien.
Odpowiedz
#7
Witam, masz może zdjęcie jak wygląda łączenie dachu domu z dachem tarasu ? od góry i boku
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu