Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dziennik budowy
#51
(04.04.2019, 07:50)mutin napisał(a): Witam,
Powiedz czy zmiana kąta nachylenia dachu na inny jest realizowana przez architekta adaptującego projekt czy robi to bezpośrednio firma od dźwigarów. 
Z góry dziękuję za odpowiedź 
Pozdrawiam
Piotr

Zmieniony kąt dachu musi być uwzględniony na etapie adaptacji projektu. Tak aby składając wniosek o pozwolenie było w nim to, co finalnie chcesz uzyskać.
Rola architekta w moim przypadku sprowadziła się do kilku skreśleń czerwonym długopisem, zmianie liczb 25 na 30 stopni i przeliczeniu wysokości budynku.
Odpowiedz
#52
Dokładnie tak ja piszę Michał musi być zmienione podczas adaptacji a ta zmiana polega na przekreśleniu i wpisaniu odpowiednich liczb
Odpowiedz
#53
Witamy spowrotem jakoś udało się znaleźć hasła do konta Smile u nas pracę poszły troszkę do przodu na dzień dzisiejszy robię sufity tzn szpachluje łączenia  Smile wrzucam parę zdjęć z prac


Załączone pliki Miniatury
                       

.jpg   FB_IMG_1562617623310.jpg (Rozmiar: 72.43 KB / Pobrań: 492)
Odpowiedz
#54
Witam jaki koszt do tej pory? Sttem zlecony czy gospodarczy? Dzieki pozdrawiam
Odpowiedz
#55
Około 170tys. Zlecone tynki, posadzki,hydraulika i dach resztę sami robimy :-)
Odpowiedz


#56
To jeszcze z 60k i mieszkasz
Odpowiedz
#57
Do roboty zostało gładź na sufit, płytki (na kotłownie już kupione), panele, jakieś tam zaprawki na ściany, malowanie, pompa ciepła, ocieplenie na zewnątrz (materiał już kupiony), ocieplenie sufitu. Także w tych 60tys może uda się zmieścić
Odpowiedz
#58
Panowie mam pytanie odnośnie bednarki gdzie w projekcie jest to pokazane bo coś nie mogę znaleźć, ewentualnie w których miejscach powinna być zamontowana, widziałem film ale tam Łukasz pokazał jak on to umieszcza chodzi mi o uziom fundamentowy.
Odpowiedz
#59
W projekcie prawdopodobnie nie ma tego pokazanego.Montujesz w narożnikach pod ewentualną instalację odgromową i w miejscu gdzie będziesz miał ROZDZIELNICĘ Smile w domu.
Nie musi być perfekcyjnie, żeby było idealnie


Odpowiedz
#60
Jest w projekcie na 100 % tam gdzie jest instalacja elektryczna jest zaznaczona bednarka i jeśli jest zaprojektowana instalacja odgromowa to tez na rysunku instalacji odgromowej są zaznaczone
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu