Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dziennik budowy
#31
Panowie mam pytanko w sprawie drogi czy wystarczy 3 metry czy wjedzie grucha lub wywrotka? W najwęższym miejscu mam 3m a tak to 3.50 do 4 nawet. Gruzu od 30cm do 60cm i na to szlaka. mam zamiar to zagęścić i na to frez asfaltowy i również zagęścić.


Załączone pliki Miniatury
       
Odpowiedz
#32
(18.04.2018, 19:37)Kiczka16 napisał(a): Panowie mam pytanko w sprawie drogi czy wystarczy 3 metry czy wjedzie grucha lub wywrotka? W najwęższym miejscu mam 3m a tak to 3.50 do 4 nawet. Gruzu od 30cm do 60cm i na to szlaka. mam zamiar to zagęścić i na to frez asfaltowy i również zagęścić.

Powinno się udać , pod warunkiem, że prosty wjazd ( bez zakrętów). Przy 3 metrach zostaje po 30 cm. zapasu z każdej ze stron.
Odpowiedz
#33
Hej,
czy ktoś z was kupił działkę w niemstowie i tam będzie się budował według projektu ? czy ceny działek za wysokie ?

obecnie się zaczynam rozglądać za działką w tym rejonie

pozdrawiam
Michał
Odpowiedz
#34
Wysokie to są w Osieku wioskę dalej są połowę tańszeSmile
Odpowiedz
#35
W Ścinawie na początku roku 4.1tys za ar płaciliśmy, teraz ponad 5 tys. Nie wiem jakie w  niemstowie teraz ceny są ale jak się rozgladalismy czyli na poczatku roku to ceny były podobne :-)
Odpowiedz


#36
Eee to taniutko.. pod Wrocławiem to 12tyś. za ar płaciłem...
Małymi krokami, ale do przodu :-)
Odpowiedz
#37
(22.04.2018, 22:50)kuznia napisał(a): Eee to taniutko.. pod Wrocławiem to 12.000 tyś. za ar płaciłem...

12 milionów?  Grubo Smile
Za tyle pewnie na rynku wrocławskim by kupił Smile
Odpowiedz
#38
Rozmawiałem wczoraj z potencjalnym sprzedawcą działek w " niemstowie " 4700 chce za ar..
Odpowiedz
#39
(23.04.2018, 08:47)gmotyw napisał(a): Rozmawiałem wczoraj z potencjalnym sprzedawcą działek w " niemstowie " 4700 chce za ar..

Na OLX są działki po 4100 za ar w tej miescowości
Odpowiedz
#40
(18.04.2018, 19:37)Kiczka16 napisał(a): Panowie mam pytanko w sprawie drogi czy wystarczy 3 metry czy wjedzie grucha lub wywrotka? W najwęższym miejscu mam 3m a tak to 3.50 do 4 nawet. Gruzu od 30cm do 60cm i na to szlaka. mam zamiar to zagęścić i na to frez asfaltowy i również zagęścić.

z tego co mi mówił mój projektant to droga do posesji minimum 4,5m.

ja u siebie robię taką


Załączone pliki Miniatury
       
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu