Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dziennik budowy
#11
(17.03.2018, 19:58)Lubin napisał(a): Wszystko idzie w górę. Ja mam cennik zimowy który obowiązuje do końca marca. W jakiej cenie? Stal kupowałeś już jednorazowo łącznie na wieniec?

Wziąłem wszystko co miał ale będę jeszcze musiał dokupić bo nie starczy. Fi 12  2.60zł,  fi 6   0.78zł (metr) a ty już coś rozglądałeś się za materiałami (bloczki fundamentowe, beton komórkowy). Ja coś w przyszłym tygodniu będę myślał bo teraz takie zmiany w pracy że nic nie dało się załatwić.
Odpowiedz
#12
Jutro dostanę wyceny dachu. Ytong znalazłem najtaniej 8,50 i transport za darmo. W castoramie jest po 8 zł ale trzeba doliczyć hds po 260zł za kurs i tylko 6 palet wchodzi na auto. Nie udało mi się wyszukać lepszej oferty.
Odpowiedz
#13
A gdzie ten ytong po 8.5zł ? W Castoramie po 7,98 ale idzie cenę negocjować mi powiedzieli 7,75. Było by 4kursy i za transport 300 zł, drugie 300 płaci Castorama. Tylko ja patrzyłem odrazu na działówki
Odpowiedz
#14
Lubin - wycenę dachu to masz na myśli wykonanie i montaż samych wiązarów?
Odpowiedz
#15
Wiązary to osobny temat. Miałem na myśli wycenę dachówki, łat kontrłat, rynien itd itp.Ytong za 8.50 znalazłem w mercusie. Pytałem w castoramie o niższą cenę to nie chcieli negocjowaćSmile
Odpowiedz


#16
Jaka dachówka? Podzielisz się wyceną jak dostaniesz? :-)
Odpowiedz
#17
Tak. Dachówkę wybrałem ceglastą koramica. Wycenę dostanę od 3 firm. Zobaczymy jak to wyjdzie cenowo.  Daj mi na priv meil jak tylko coś będę wiedział to Ci podeślę.
Odpowiedz
#18
podłączam się pod prośbę o wycenę neuro715@gmail.com
Odpowiedz
#19
a jak z transportem stali ? maja w odcinkach 12 metrowych ?
Odpowiedz
#20
(18.03.2018, 21:11)lamix-moto napisał(a): a jak z transportem stali ? maja w odcinkach 12 metrowych ?
Transport mają tylko do 6 metrów i takie też brałem ale jest opcja wynająć Pana z Siedlec który może 12 metrowe przewieźć koszt do Ścinawy chyba 150zł
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu