Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KOSZTORYS
#11
(02.04.2018, 14:25)Lubin napisał(a): Na alibaba wychodzi ten rekuperator w cenie 200 dolarów ale pod warunkiem, że kupi się 3000 sztukSmile Ciekawe czy w detalu można kupi.Skontaktuję się z chinolem.Pewnie będzie drożej ale w porównaniu do Allegro i tak z połowę taniejSmile Opinie ma dobre więc też się nim zainteresuję.

Mi zaproponowali 500-600 dolców ( nie pamiętam trochę temu to było ) + vat pewnie z racji gabarytów .
Przeszukałem wszystkie detaliczne portale typu aliexpress jd gearbest banggood itd i ani śladu takich reku jedynie alibaba.
Jeżeli udałoby się kupić za ułamek w porównaniu do allegro to ja chętny na taki "grupowy" zakup. Jeżeli Lg pcha coś takiego pod swoją marką to nie może być dziadostwo Smile
Odpowiedz
#12
Dokładnie. Dostałem odpowiedź z alibaba że przy jednej sztuce chcą konkretnie od Holtopa 500 dolarów. Co da jakieś 1750zł plus haracz na granicy.
Odpowiedz
#13
(02.04.2018, 14:25)Lubin napisał(a): Na alibaba wychodzi ten rekuperator w cenie 200 dolarów ale pod warunkiem, że kupi się 3000 sztukSmile Ciekawe czy w detalu można kupi.Skontaktuję się z chinolem.Pewnie będzie drożej ale w porównaniu do Allegro i tak z połowę taniejSmile Opinie ma dobre więc też się nim zainteresuję.
Sam jestem ciekaw co Chińczyk zaproponuje. Mam obawy, że koszty wysyłki, cło, VAT i brak gwarancji zniweczą całą oszczędność. Ale chciałbym się mylić Smile
Odpowiedz
#14
I jak z tym reku dopisał bym się do zamówienia, na babie są i tacy co mniejsze minimalne set-y mają, ale i tak nie liczę że przy paru sztukach wyjdzie mniej niż 450 $. Teraz tylko kwestia ile przesyłka + VAT + (cło nie wiem czy na reku jest)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu