Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adaptacja budynku i zag. terenu woj. śląskie, Bielsko-Biała
#1
Question 
Witam wszystkich budowniczych, poszukuję kogoś z okolicy Bielska-Białej kto za normalne pieniądze, uczciwie , bez ściemniania itp. zrobi zagospodarowanie terenu, adaptację i wprowadzi zmiany w budynku. Jeśli możecie kogoś polecić to oczekuję na info.
Sprawa dotyczy także kierownika budowy, który zna się na robocie (a nie tylko na pieniądzach) i który podchodzi do roboty/budowy z nastawieniem że "mu się chce, bo to lubi", a nie że musi, bo lubi kasę i za każdą wizytę tylko kasuje  Smile.
Myślę że będą to przydatne info, ponieważ znaleźć kogoś komu się chce i to lubi jest bardzo ciężko.
Proszę o wasze spostrzeżenia i doświadczenia nt. wyżej przedstawionego zagadnienia.
pozdrawiam
Odpowiedz
#2
Zgłoś się do mnie w prywatnej wiadomości to dam Ci namiar na architekta z powiatu pszczyńskiego, który tydzień temu skończył u mnie adaptację i jestem bardzo zadowolony.
Odpowiedz
#3
Daj znać na PW. Będę budował w tym roku w BB. Architekta/kierbuda mam w jednej osobie z polecenia.
Odpowiedz
#4
Witajcie szukam architekta do adaptacji oraz kierownika budowy w okolicach Pszczyny. Dziękuję
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu