Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dziennik budowy - miejscowość Trześń k. Tarnobrzega
#1
Lada moment zaczynamy budowę.
Odpowiedz
#2
Super że następni się budują Smile A budować będziecie systemem gospodarczym zleconym czy gospodarczym samemu? Jakieś zmiany w projekcie?
Nasze marzenia coraz bliżej spełnienia Smile
Odpowiedz
#3
Witam Smile czy będzie pani wrzucała tutaj ceny materiałów ? oraz ceny " robocizny" ?Smile Interesuje mnie ta kwesta ze względu na to że jestem z miejscowości w której pani będzie się budować i chciał bym mieć jakieś rozeznanie cenowe Smile Pozdrawiam Smile
Odpowiedz
#4
(09.03.2018, 19:29)cold105 napisał(a): Witam Smile czy będzie pani wrzucała tutaj ceny materiałów ? oraz ceny " robocizny" ?Smile Interesuje mnie ta kwesta ze względu na to że jestem z miejscowości w której pani będzie się budować i chciał bym mieć jakieś rozeznanie cenowe Smile Pozdrawiam Smile

W ciągu 2 tygodni będziemy zaczynać więc bedziemy na bieżąco wrzucać informacje o poniesionych kosztach. Do tej pory na samą dokumentację poszło lekko ponad 6 tys . Condo robocizny umówieni jesteśmy na 13500 zl. Od fundamentu po wieniec. Dach wstępne rozmowy ok 60 zl za m od położenia wiązarów po ułożenie dachówki.

(02.02.2018, 07:35)aga_mariusz napisał(a): Super że następni się budują Smile A budować będziecie systemem gospodarczym zleconym czy gospodarczym samemu? Jakieś zmiany w projekcie?

Budowa będzie w większości systemem zleconym. Budujemy lustrzane odbicie. Ze zmian to duże okno do ziemi w jadalni, powiększone na standard tarasowe, zwężony lekko korytarz i większy pokój zamieniony miejscem z tym obok kotłowni.
Odpowiedz
#5
mozesz wrzucić plan pomieszczeń ze zmianami... tez bede w tym roku zaczynał lustrzane odbicie. powodzenia
dobra cena za robocizne..
Odpowiedz


#6
(16.06.2018, 13:34)aarek1404 napisał(a): mozesz wrzucić plan pomieszczeń ze zmianami... tez bede w tym roku zaczynał lustrzane odbicie. powodzenia
dobra cena za robocizne..

Hej. Zmiany będą nanoszone w trakcie przez kierownika budowy.  W wolnej chwili odręcznie narysowane wrzucę zmiany jakie będą. Jutro kopiemy i zalewamy. 
Dodalabym zdjęcia ale jak nie kombinuje tak się dodać nie chcą.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu