Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dach
#41
(16.01.2018, 10:40)lucky napisał(a): @tt81
Jaki masz rozstaw wiązarów? Gdzie w domu planujesz wejście na strych? Czy to będą schody strychowe czy może takie "stacjonarne"?
Czy mógłbyś przestawić jakiś projekt dachu oraz zaznaczone miejsce wstawienia schodów w domu?

Wiązary rozstawione co 90cm. Wejście na strych nad garażem przez właz (na schody stacjonarne zwyczajnie szkoda mi miejsca w garażu), a na strych nad częścią mieszkalną drzwiami w środkowej ścianie szczytowej. 
Co do miejsca, gdzie będzie wejście, to wstępnie przy zewnętrznej ścianie szczytowej garażu, a jak będzie finalnie, to zobaczymy. Pierdoły zostawiam do ogarnięcia na sam koniec Wink
Odpowiedz
#42
Proszę o polecenie membrany dachowej. Wybór jest tak duży że można zgłupieć.  Podawajcie proszę konkretnych producentów i modele jakie zastosowaliście u siebie. Można założyć nowy wątek na ten temat.
Odpowiedz
#43
U mnie jest Braas Divoroll Universal+ - dekarze kładli wszystko braasa.
Odpowiedz
#44
widze ze masz dachowke roben czy mozna wiedziec jaki kolor i jaka cenaoraz metraz dachu.
ja mam wycene na 16 000 caly komplet z rynnami metalowymi i membrana . metraz 180m 2 kolor antracyt angoba
Odpowiedz
#45
(18.01.2018, 03:33)tomi99 napisał(a): widze ze masz dachowke roben czy mozna wiedziec jaki kolor i jaka cenaoraz metraz dachu.
ja mam wycene na 16 000 caly komplet z rynnami metalowymi i membrana . metraz 180m 2 kolor antracyt angoba

Dachówka Roben Monza Plus kolor miedziany. Metraż dosyć skromny - 249m2.
Co do kosztów, to podam, jak skończą dach i się rozliczę. Orientacyjnie koło 20 k z takimi elementami, jak u Ciebie.
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu