Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jekie centrale rekuperacji polecacie
#51
(20.10.2018, 10:39)Dejong_ napisał(a): Witam,
Miał ktoś z was styczność z rekuperatorami marki BARTOSZ lub ALNOR Ministair? Jeden instalator poleca mi bartosza ale jest drogi. Dostałem także ofertę na Alnora z kompletna instalacją i montażem na 16,000 zł netto z firmy SG..... Cena przystępna a pojęcia zielonego nie mam. Na rynku jest tego tak dużo, że już mnie głowa boli.

SG...... :Smile znam firmę bardzo dobrze, a centrale ALNOR jeżeli chodzi o Cena / Jakość są całkiem spoko. Tylko sterowanie jest trochę archaiczne, nawet ten dotykowy ich wynalazek Wink
Odpowiedz
#52
.....cały szkielet instalacji wentylacji powinien być wykonany w sztywnych przewodach SPIRO izolowanych.
Why ?.
Odpowiedz
#53
Dobra firma ta SG......?
Odpowiedz
#54
Jeżeli chodzi o montaż rekuperacji to nie wiem jak to u nich wygląda. Produkują mi na zamówienie różne kształtki wentylacyjne i mają dobre ceny na rekuperatory Alnor Wink.
Odpowiedz
#55
Rekuperator BERLUF PRAUZER 400BP. Ktoś zna i może się wypowiedzieć na jego temat? Monter proponuje mi taką jednostkę sugerując, że jest cicha niezawodna i ma dobrego parametry. W internecie niestety brak jakichkolwiek opinii na temat tego rekuperatora.
Odpowiedz


#56
Monter niech ci powie ile prowizji ma od montażu tego "niezawodnego i cichego" sprzętu ?.
Absolutnie nic nie mam przeciwko niemu. Ot taki jak każdy, sreberkiem oczu nie zamydli.  Smile
Odpowiedz
#57
Zdecydowałem, że dla spokojnej głowy dołożę tysiaka i będę mieć Zehndera 350 Basic Smile
Odpowiedz
#58
Sam mam zehndera
Odpowiedz
#59
Witam.
Jakie rekuperatory polecacie. Podajcie na co się zdecydowaliście, czy już mieszkacie i plusy i minusy danego urządzenia jesteście w stanie podać?
Odpowiedz
#60
czy ktoś zamontował taki sprzęt:
https://instalszop.pl/do/item/Kinetic_Ad...Advance_S_

wygląda całkiem sensownie
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu